Na śniadanie... tort szpinakowy

Wydawnictwo: OFICYNA
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788366060432
Liczba stron: 235
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Ogrod-ksiazek

Ocena: 5.36 (11 głosów)
Inne wydania:

Joanna rozpoczyna swoje życie od nowa. Mąż odszedł od niej do innej kobiety. Próbuje odnaleźć się w tej sytuacji, poukładać jakoś swoją codzienność, którą dzieli z kilkuletnim synem.

Weszłam w tę historię jak nóż w masło!!! Tyle w niej naszych własnych obaw i dylematów. Bohaterowie palce lizać, chce się ich poznawać, kibicuje się im.

Ta historia jest tak prawdziwa...

,, Każdy z nas ma jakieś blizny... Twoja jest widoczna dla świata. Te w naszych sercach pozostają ukryte, ale to nie znaczy, że ich nie ma i że nie musimy nauczyć się z nimi żyć."

Po raz kolejny przekonałam się, że Kamila Mitek to Autorka, która potrafi przeganiać chmury. Historie które pisze są pełne emocji i miłości, takiej do siebie i do innych. Zawsze pokazuje nam, że kluczem do zmian może być po prostu dobro. Czytając wchodzimy w świat, który staje się nam bliski, którego nie chcemy opuszczać.
Nic nie jest tylko białe lub czarne, tutaj poczujemy i słodycz i gorycz, dokładnie tak jak w życiu.

Myślę, że mam słabość do książek Kamili z kilku powodów. Po pierwsze tworzy cudowne historie, które intrygują, ciekawią... Po drugie posiada ogromną zdolność przelewania ich na papier, tym samym daje mi wielką przyjemność czytania. Jest płynnie, lekko... Słowa nie bolą a cieszą, a nie raz przekonałam się jak trudny dla niektórych bywa język polski. Po trzecie to zawsze są niebanalne historie, jednocześnie pełne ciepła i miłości, dające nadzieję.... rozganiające nawet największe chmury.

Jeśli nie czytaliście to ja bardzo polecam ? a jeśli lektura za Wami to wróćcie do niej w ponury dzień ?

Po raz kolejny gratuluję Autorce talentu i dziękuję, że dzięki Niej mój świat staje się lepszy

Tagi:

Zobacz opinie o książce Na śniadanie... tort szpinakowy

Kup książkę Na śniadanie... tort szpinakowy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Moje greckie lato
Kamila Mitek0
Okładka ksiązki - Moje greckie lato

Pełna emocji opowieść o miłości i gotowaniu pod słonecznym greckim niebem. Agata ma własną firmę cateringową i ucieka w pracę, by nie myśleć o swoim nieudanym...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy