Na tropie sensacji

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2021-11-19
Kategoria: Romans
ISBN: 9788382195873
Liczba stron: 394
Dodał/a opinię: bookaholic-in-me

Ocena: 5.6 (5 głosów)

Katania, nielegalne wyścigi, zdesperowana dziennikarka i śledztwo, które może prowadzić jedynie przy pomocy przyjaciela. Oboje mają za sobą doświadczenia, które nie pozwalają im na zaangażowanie, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie by się trochę zabawić. Brzmi dobrze? A w rzeczywistości jest naprawdę świetnie. Autorka zabiera nas do niebezpiecznego świata, pełnego zagadek, układów i adrenaliny, w którym jest też trochę miejsca na namiętność, pożądanie oraz miłosne dylematy. To naprawdę świetna książka, napisana z pasją, energią i bez reszty wciągająca. Kto odważy się wyruszyć na tę przejażdżkę wraz z bohaterami?
Chiara to dziewczyna z pazurem, świadoma zarówno swojej inteligencji jak i trudnego charakteru. Ma cięty język, jest uparta i stara się być samowystarczalna. Jednak nawet tak silnej osobowości czasem dokucza zwyczajna samotność. Ma to szczęście, że jej praca jest jej pasją i z ogromną przyjemnością zagłębia się w dziennikarskie śledztwa, czasem też ryzykując. Jej obecna sytuacja jest bardzo kiepska, firma stoi na skraju bankructwa, a Chiara nie chce pomocy, pragnie sama uratować dziedzictwo, jakim jest dla niej ta redakcja. I tu właśnie pojawia się jej szalony plan na artykuł, który spali na panewce bez udziału jej przyjaciela, a także kumpla do łóżka, Sala.
Salvatore jest wdowcem i choć minęły cztery lata nadal nie do końca pogodził się ze śmiercią żony. Z zacięciem i oddaniem prowadzi warsztat samochodowy, bowiem właśnie auta są jego miłością. Wiedzie odrobinę nudne i samotne życie, które powoli zaczyna mu doskwierać. Z tego też powodu, oraz ewidentnej słabości do Chiary, angażuje się w ten niebezpieczny plan, jakim jest przeniknięcie do świata nielegalnych wyścigów. Sam kiedyś świetnie radził sobie na torze, jednak strata ukochanej sprawiła, że już się do tego nie nadawał. Czy powrót do tego hobby obudzi w nim nie tylko tęsknotę za prędkością ale i za towarzystwem i bliskością drugiej osoby?
To naprawdę doskonale napisana książka, która zapewnia nam i ciekawie wykreowany romans i wątek sensacyjny na wysokim poziomie. Autorka na przykładzie głównych bohaterów pokazuje, że kochać można nie tylko raz. Brawurowo poprowadziła wątek Sala, a uczucia i wątpliwości, które nim targały, były świetnie oddane i jak najbardziej właściwe. Ogromnie przypadł mi do gustu także temat wyścigów, które przedstawione zostały niezwykle interesująco, a adrenalina i prędkość im towarzysząca udzielały się podczas czytania. Jeśli szukacie romansu z czymś jeszcze, bo znudziły Wam się sztampowe historie, to jak najbardziej polecam sięgnięcie po tę książkę. To naprawdę dopracowana i przemyślana historia, którą czyta się z ogromną przyjemnością.

Tagi: bóg

Zobacz opinie o książce Na tropie sensacji

Kup książkę Na tropie sensacji

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Na krawędzi prawdy
Victoria Black0
Okładka ksiązki - Na krawędzi prawdy

Czy w labiryncie kłamstw można odnaleźć drogę do miłości? Mimo traumatycznych przeżyć, Letticia stara się żyć normalnie. Na co dzień pracuje w redakcji...

(Nie) rozsądne szepty
Victoria Black0
Okładka ksiązki - (Nie) rozsądne szepty

Rosemary Brandon to dwudziestoczteroletnia kobieta, która prowadzi całkiem zwyczajne życie, kończy studia położnicze, jest w długoletnim związku...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Niepokonane
A. Kameron
Niepokonane
Nata i czarownice
Anna Andrusyszyn
Nata i czarownice
Poznaj Mszę Świętą
Régis Denel
Poznaj Mszę Świętą
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy