Nic dwa razy się nie zdarzy

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2017-03-01
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788379766024
Liczba stron: 312
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: jusia
Tom 3 cyklu Kalina w malinach

Ocena: 4.82 (11 głosów)

Nasza bohaterka Kalinka pojawia się po raz trzeci, a po raz drugi wychodzi za mąż, a może próbuje wyjść za mąż? Podobno nic dwa razy się nie zdarzy, jednak w przypadku tej dziewczyny pech jest jej przyjacielem, ukochany Marek nie pojawia się na ślubie. Następne upokorzenie, rozczarowanie w jej życiu. Dziewczyna nie wierzy w celowe zniknięcie Marka, postanawia go odszukać za wszelką cenę oczywiście pakując się w kolejne kłopoty.

"Cóż, kiedy inni stali w ogonku po talenty kulinarne i taneczne, ja ustawiłam się tam, gdzie rozdawali kłopoty. I wyszłam stamtąd z całym pakietem." 

Poszukiwania doprowadzają ją do domu gangstera, gdzie przebywa jej narzeczony, jednak na miejscu okazuje się, że ukochany nie pamięta jej. Czy Kalinie uda się wyrwać z tego dziwnego domu i odzyskać Marka?

Kup książkę Nic dwa razy się nie zdarzy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Nic dwa razy się nie zdarzy
Inne książki autora
Kłopoty mnie kochają
Joanna Szarańska0
Okładka ksiązki - Kłopoty mnie kochają

Zojka jest początkującą dziennikarką i marzy o tym, żeby wreszcie zainteresowała się nią redakcja jakiejś popularnej gazety. Ale nie jako podejrzaną o...

I że ci nie odpuszczę
Joanna Szarańska0
Okładka ksiązki - I że ci nie odpuszczę

To miał być najpiękniejszy dzień w życiu Kaliny. Długa, biała suknia, ukochany mężczyzna u boku i uroczyste słowa „I nie opuszczę cię aż do śmierci”...