reklama

Nie mój dług

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2020-05-29
Kategoria: Inne
ISBN: 9788366425606
Liczba stron: 380
Dodał/a opinię: EroticBooksLover
Tom 1 cyklu Demony z Los Angeles

Ocena: 5.29 (7 głosów)

???RECENZJA???

„Nigdy nie pragnąłem nikogo tak bardzo, jak tej dziewczyny, a ona nigdy nie była tak bardzo pewna, że tego chce.”

Jessica Turner, choć młodziutka, ale na tyle odważna, aby zwrócić się do samego diabła Liam’a O’Dire’a, po półmilionową pożyczkę, potrzebną jej na spłatę długu po swoim zmarłym ojcu, doznaje niemałego szoku na wieść, że to właśnie O’Dire jest tym, któremu ten dług trzeba oddać.
Bezwzględny, kochający władzę, przemoc, pieniądze, seks i swoje dziwki dostępne o każdej porze dnia i nocy i nagle to śliczne i prawie niewinne dziewcze, które teraz jest jego dłużniczką, musi spłacić dług ten hmmmm....może swoim ciałem.
Wcielony Diabeł, który chce ją pochłonąć i seksowny Anioł, który może go uratować, przed sobą samym.
Liam zauroczony jej niewinnością, postanawia pobawić się ze swoją, na początku nieprzystępną, niewolnicą, która wkrótce odkrywa magię przyciągania i niesamowitej chemii pomiędzy nią a tym tak samo niesamowitym jak i mrocznym mężczyzną.
Nieustająca walka tych dwoje, jego brutalne preferencje, jej cięty język, ale też uległa natura, stanowią wybuchową mieszankę, która, albo coś zniszczy, albo może coś... stworzy.
I tylko Liam, nie chce zauważyć tego co zaczyna się między nimi rodzić, mimo, że najbliższe mu osoby widzą wyraźną zmianę w jego zachowaniu.
A Jess ...cóż ona jeszcze nigdy nie przeżyła takich i w takiej ilości - orgazmów.
Jest mocno pikantnie i erotycznie, dużo świetnie opisanych niegrzecznych scen, czasem jest wulgarnie, czasem zatrważająco, ale bezwzględność w świecie mafii, nie zna granic.
Zawsze są wrogowie, zawsze są ukryci zdrajcy, oraz kochające bez warunkowo dobre dusze. W takim świecie trudno o przychylnych ludzi, przyjaciół, a tym bardziej prawdziwą miłość...
Czy pakt z diabłem, może okazać się zatraceniem czy wybawieniem i dla kogo...

Tagi:

Kup książkę Nie mój dług

REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Nie mój dług
Cytaty z książki

Człowieczeństwo, którego wyparłem się wiele lat temu, chce przebić się teraz i zabrać głos. Walczę z tym, choć nie wiem, czy słusznie, ale nie mogę pozwolić sobie na słabość.


Więcej

Nigdy nie pragnąłem nikogo tak bardzo, jak tej dziewczyny, a ona nigdy nie była tak bardzo pewna, że tego chce.


Więcej
Więcej cytatów z tej książki