Nie moja matka

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-10-27
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788381957151
Liczba stron: 352
Tytuł oryginału: Not My Mother
Tłumaczenie: Malwina Maria Stopyra
Dodał/a opinię: Ogrod-ksiazek

Ocena: 5.5 (8 głosów)

Marion urządza przyjęcie urodzinowe dla swojej córeczki. Byłoby całkiem miło, gdyby nie to, że wchodzi do domu policja i aresztuje jej matkę. Na dodatek wszystko wskazuje na to, że nie jest ona tą osobą za którą się podaje.

Jaka jest prawda? Czy coś grozi Marion albo jej córce?

Przyznaję, że dałam się ponieść emocjom. Wiele się działo a odkrywana prawda, pokazywana w retrospekcjach budziła ogromny niepokój. Pojawiało się wiele pytań na które chciałam znać odpowiedź. A finał był wisienką na torcie, bo mimo, że zaczęłam w którymś momencie podejrzewać jak mogła potoczyć się ta historia to Autorka spuściła dużą bombę.

Mamy tempo, mamy zwroty akcji, mamy podsuwanie nowych wątków. To zdecydowanie książka dla miłośników thrillerów psychologicznych e których sporo się dzieje.

Styl Mirandy Smith bardzo mi się podoba. Tworzy nastrój niepokoju, który sukcesywnie podsyca. Fabuła jest okryta woalką niepewności, która powoli odsłania tajemnice z przeszłości, tak abyśmy na końcu nie mieli wątpliwości kto w tej historii jest ,,zły".

Czuję się kupiona przez Autorkę, zdecydowanie będę sięgać po inne jej książki. 

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Nie moja matka

Kup książkę Nie moja matka

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Rozmnażanie roślin przewodnik krok po kroku
Miranda Smith0
Okładka ksiązki - Rozmnażanie roślin przewodnik krok po kroku

Książka jest wyczerpującym źródłem informacji o metodach rozmnażania roślin sadzonych w ogrodach, oczkach wodnych, warzywnikach, a także rosnących dziko...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy