NIEprzegrany zakład

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2020-09-29
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788382020328
Liczba stron: 304
Dodał/a opinię: obliczababyagi

Ocena: 5.17 (6 głosów)

Zanim sięgnęłam po tę książkę miałam jakąś niemoc czytelniczą. Szukając ratunku w mej niemocy sięgnęłam po tę lekturę.

Zaczęłam czytać i wiesz co? Nie potrafiłam przestać. Co więcej czytałam, czytałam i byłam zdumiona, że strony tak szybko przesuwają się do przodu. Czas niestety też biegł szybko i inne sprawy ucierpiały, ale najważniejsze było, iż lektura mnie wciągnęła. Muszę przyznać, że takiej historii potrzebowałam. Lekkiej, przyjemnej, z pozytywnym zakończeniem. Takiej co może i jest przewidywalna, ale napisana słowem tak przyjemnym, że sama się czytała.

Od tego rodzaju lektur, nie wymagam napięcia, nie oczekuje rozbudowanej i skomplikowanej fabuły. Mam odpocząć, ma być miło i przyjemnie. Bohaterowie mają mnie zaciekawić i mam im kibicować. Mogę się śmiać lub łzy ocierać. I... To tu dostałam. Brawo.

Zaczyna się ciekawie. Poznajemy głównego bohatera, który mi się spodobał. Może nie podbił mega serca, ale też nie irytował. Z kolei główną bohaterkę od razu pokochałam. Miała swoje zdanie i go broniła. Robiła wszystko, by jej dziecko było szczęśliwe. Nie parła do przodu za wszelką cenę i trudno było jej uwierzyć w swoje szczęście. Tak wykreowani bohaterowie sprawili, że książka nie była przesadzona, co czasem w takich historiach się zdarza.

Fabuła jest osadzona w grudniu i styczniu, co sprawia, że już zaczynam powoli odczuwać też magiczny czas w roku. Byłam ciekawa też, co autorka wymyśliła, aby nadać trochę dreszczyku historii.. Muszę przyznać, że dość interesująco rozwiązała akcję. Co nie zdarza mi się często było też napięcie i to niezwykłe oczekiwanie... Czytałam z tchem zapartym i musiałam wiedzieć jak się skończy. Rzecz jasna się nie zawiodłam.

Polecam dla każdego kto lubi historie wciągające, które idealnie nadają się na jesienne wieczory spędzane z herbatą i pod kocem. ?

Tagi:

Zobacz opinie o książce NIEprzegrany zakład

Kup książkę NIEprzegrany zakład

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Weronika Tomala0
Okładka ksiązki - Tam gdzie diabeł mówi dobranoc

Szpilki i wodzianka w krainie kopalń Daria to kobieta sukcesu. Ma narzeczonego, apartament w stolicy, świetną posadę i dobrego szefa. Szefa, który...

Płynąc ku przeznaczeniu
Weronika Tomala0
Okładka ksiązki - Płynąc ku przeznaczeniu

Tam, gdzie znikają maski, triumfuje prawda. A prawda może zrodzić miłość. I może też zabić… Skromna studentka, Dominika, wyjeżdża na pierwsze...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy