reklama

Obiecaj, że wrócisz

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2021-01-27
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-7686-940-7
Liczba stron: 362
Dodał/a opinię: Danuta Perszewska
Tom 3 cyklu Zapomnij, że istniałem

Ocena: 4.83 (6 głosów)

Hej Moliki ?
Przychodzę dzisiaj do Was z recenzja książki, która wczoraj skończyłam. "Obiecaj, że wrócisz" to ostatnia część trylogii autorstwa Beaty Majewskiej vel Augusta Docher ? ja na wstępie powiem tylko jedno. Na szczęście autorka już zapowiedziała, że pojawi się część 3.5 bo to się nie mogło tak skończyć. No nie mogło i basta!!!!

Świetna historia, bohaterowie jak zawsze wyraźnie wykreowani, z charakterem, a do tego fabuła trzymająca w napięciu. Jeżeli lubicie romanse, ale nie przesłodzone tylko takie z dreszczykiem emocji i niebezpieczeństwami wiszącymi na karku to jak najbardziej polecam Wam te serię. Ta część podobała mi się bardzo, aczkolwiek moim faworytem w tej serii jest tom drugi ?

Autorka ma bardzo przyjemny styl pisania. Czytając każdy kolejny rozdział dowiadujemy się czegoś nowego, niespodziewanego i to jak w tej części wszelakie powiązania między bohaterami się ujawniły to byłam w szoku. Jak jedna nitka ciągnęła za sobą drugą. To, że bohaterowie trzech części tej serii znaleźli się w tym a nie innym miejscu to poniekąd efekt domina. Pani Beata bardzo umiejętnie w plotła wszystkie intrygi w losy naszych bohaterów co sprawia, że czytelnik czyta z wypiekami na twarzy!

Polecam serdecznie i..... Ja chce już dodatek do tej serii. Jak się cieszę, że to już niedługo ?

Tagi: Romans

Kup książkę Obiecaj, że wrócisz

REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Obiecaj, że wrócisz
Inne książki autora
Moja twoja wina
Beata Majewska0
Okładka ksiązki - Moja twoja wina

Urszula przyłapuje męża na zdradzie. Decyduje się odejść od niego i zamieszkać w zrujnowanym wiejskim domu odziedziczonym po przyszywanej ciotce. Zdruzgotanej...

Konkurs na żonę
Beata Majewska0
Okładka ksiązki - Konkurs na żonę

Przystojny trzydziestolatek szuka żony – czy przy okazji znajdzie miłość? Młody prawnik z Krakowa, Hugo Hajdukiewicz, planuje jak najszybciej zmienić...

Zobacz wszystkie książki tego autora