Obrończyni

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2021-06-16
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328377943
Liczba stron: 192
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: ktomzynska
Tom 2 cyklu Prawnicy

Ocena: 4.33 (3 głosów)

Muszę przyznać, że zamawiając książkę nie zwróciłam uwagi na jej ilość stron. O ile pierwszy tom z cyklu był dość obszerny, tak kontynuacja jest króciutka co troszeczkę mnie przeraziło. Jednak z przyjemnością muszę stwierdzić, że pomimo niewielkiej ilości stron fabuła okazała się być bardzo ciekawa i dość mocno rozwinięta. Jednak bez znajomości pierwszego tomu nie macie co sięgać po kontynuację, ponieważ wszystko jest ze sobą powiązane i stanowi swoiste uzupełnienie historii. 

Warto nadmienić, że styl autorki pozostał naprawdę lekki i przyjemny w odbiorze nawet jeżeli pisze ona o troszczkę poważniejszych wydarzeniach. Całość czyta się bardzo szybko i dobrze. Widać, że wszystko zostało dobrze przemyślane, a sposób w jaki bohaterowie starają się na nowo poznać i zbudować nową relację bardzo mi się spodobał. Narracja prowadzona jest z perspektywy dwójki głównych bohaterów, dzięki czemu lepiej możemy ich zrozumieć, a momentami wręcz się nimi stać. Ich kreacja wypadła tutaj bardzo dobrze, a przemiana Thomasa okazała się być bardzo realistyczna. Autorka pokazała, że nie jest łatwo się zmienić i wymaga to ogromu pracy nad samym sobą, a nawet pomocy specjalisty. Ukazała ona słabości człowieka, o których tak wiele osób boi się mówić. Warto także wspomnieć, że akcja nie pędzi tutaj jak szalona, jednak tworzy niesamowity klimat pomiędzy bohaterami. 

 


Ta część naprawdę bardzo mi się podobała i uważam, że można z niej wyciągnąć ważne wnioski. Napięcie budowane jest stopniowo, a całość pełna jest prawdziwych emocji. Zdecydowanie zachęcam Was do sięgnięcia po cykl ,,Prawnicy", a mi pozostaje mieć nadzieję na kolejny tom tej historii. 

Tagi:

Zobacz opinie o książce Obrończyni

Kup książkę Obrończyni

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Patron
Eliana Lascaris0
Okładka ksiązki - Patron

Miłość do prawa. Prawo do miłości. Gdy Felicia Andrews przekroczyła próg renomowanej firmy prawniczej KOster Thompson, poczuła, że właśnie spełniają...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy