reklama

Ochroniarz

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-05-20
Kategoria: Romans
ISBN: 9788381783088
Liczba stron: 375
Dodał/a opinię: Edyta Giersz

Ocena: 5.5 (4 głosów)

Po zaskakująco dobrym debiucie, jakim była „Architektura uczuć”, przyszedł czas na „Ochroniarza”, która okazała się jeszcze lepszą książką!

Nie mam pojęcia jak Meg Adams to robi, ale stworzyła kolejną emocjonującą historię, od której praktycznie od pierwszych stron nie mogłam się oderwać. Uwielbiałam sposób, w jaki autorka przedstawiła punkt widzenia obu postaci, chemia i wzajemna pasja pomiędzy Leną a Nikolajem były wręcz namacalne i wylewały się ze stron. Nikolaj to taki typ bohatera, który wypełnia strony nawet wtedy, kiedy milczy. Charyzmatyczny, konkretny, zdeterminowany, nie wspominając już o tym, że seksowny jak diabli. Jeśli chodzi o Lenę, to podobało mi się to, że miała charakterek i nie bała się pokazać pazura kiedy było trzeba. Nie była potulną i ślepo zapatrzoną w swojego ochroniarza kobietą.

Jeśli chodzi o fabułę, z każdym kolejnym rozdziałem historia jest coraz bardziej uzależniająca. Im więcej zaskakujących zwrotów akcji i tajemnic, tym bardziej autorka doprowadza nas do szaleństwa. Chcemy jak najszybciej poznać odpowiedzi, przestać zastanawiać się dokąd to wszystko zmierza, a przede wszystkim – czy Nikolaja i Lenę czeka szczęśliwe zakończenie. Przewidywalność? Nie ma mowy! Meg Adams po raz kolejny udowodniła, że potrafi stworzyć historię, podczas czytania której będziemy siedzieć jak na szpilkach, a odpowiedzi, które poznamy, niejednokrotnie nas zaszokują. Ostatnie rozdziały książki to adrenalina, która trzyma w napięciu i sprawia, że z niekontrolowanym entuzjazmem przerzucamy strony.

„Ochroniarz” to książka, która całkowicie otacza czytelnika. Wyzwala spiralę emocji, wciąga w taki sposób, że zanurzamy się w niej, zapominając całkowicie o tym co się dzieje wokół nas, i trzymamy się każdego słowa. Nie pozostaje mi więc nic innego, jak tylko polecić wam tę książkę, byście dowiedziały się, dlaczego potrzebujecie takiego ochroniarza w swoim życiu!

Tagi:

Kup książkę Ochroniarz

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Ochroniarz
Inne książki autora
Architektura uczuć
Meg Adams; 0
Okładka ksiązki - Architektura uczuć

Kiedy David Arnaud, światowej sławy architekt, przyjeżdża do Polski, aby zrealizować prestiżowy projekt, nawet nie podejrzewa, że ta wizyta na zawsze odmieni...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Letnie marzenie
Cathy Cassidy;
Letnie marzenie
Kaprys milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Kaprys milionera
Pokaż wszystkie recenzje