Opowiem ci mroczną historię

Wydawnictwo: Videograf II
Data wydania: 2014-11-17
Kategoria: Horror
ISBN: 9788378353430
Liczba stron: 360
Dodał/a opinię: Ignis

Ocena: 5 (10 głosów)

Jest ok, ale moje poszukiwania strasznej książki ciągle trwają.

Zbiór opowiadań, to dobra opcja i lubię taką formę. Można czytać po kawałku, można w całości. Ja akurat miałam trochę wolnego czasu, więc przerzuciłam ją bardzo szybko, ale podobny efekt byłby przy czytaniu na raty.

Opowiadania nie są straszne. Był jeden moment, przy opisie wypadku dziecka, który wywołał u mnie ciarki na plecach, ale ciągle się zastanawiam, czy możliwe jest napisanie książki, która faktycznie nie pozwoli na zaśnięcie w nocy (jeżeli znacie, będę wdzięczna za tytuł).

Darda pisze lekkim, ale dość naiwnym językiem. Trochę denerwujące są fragmenty, kiedy dialogi mają bardziej literacką formę, niż kwestie narratora. Wydają się przez to strasznie nienaturalne.

Na końcu książki jest wytłumaczenie, skąd wzięły się opowiadania. Może trochę zbyt filozoficzne, ale to fajne, kiedy autor daje coś od siebie, więc czemu nie?

Ogólne wrażenie jest dobre. może dobrze byłoby skorzystać z porad kilku przypadkowych czytelników przed oddaniem do druku (chyba nie zostało to zrobione, albo może czytelnicy nie skupili się na formie), ale właściwie czyta sie przyjemnie i co ważne - nie trzeba się mocno skupiać, bo nie ma tu ciężkich filozofii, więc książka nadaje się na długie, męczące podróże.

Zobacz opinie o książce Opowiem ci mroczną historię

Kup książkę Opowiem ci mroczną historię

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Zabij mnie, tato
Stefan Darda0
Okładka ksiązki - Zabij mnie, tato

Rok 2015, centralna Polska. Trzynastoletnia Wiktoria wraz z dwiema młodszymi siostrami wraca ze szkoły. Dwieście metrów od domu spotyka znajomych...

Przebudzenie zmarłego czasu. Powrót
Stefan Darda0
Okładka ksiązki - Przebudzenie zmarłego czasu. Powrót

Znany przemyski fryzjer, Olgierd Lang, popełnia samobójstwo w dniu, w którym jego niesłusznie skazany na długoletnią odsiadkę siostrzeniec opuszcza zakład...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy