Pechowa dziewczyna

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-02-26
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788382192322
Liczba stron: 366
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Kaktuslovebook

Ocena: 4.6 (10 głosów)

Jestem pechowa. Naprawdę pechowa. Nie chcę zniszczyć ci życia ani zajmować czasu. Jeśli jesteś ze mną wszystko jest możliwe.

@wzkarczewska

Basia jest młodą zaradna kobietą, która jest poukładana, oddana i sumienna. Swojej pracy w rodzinnym biznesie zarówno restauracji, jak i hotelu oddaje całą siebie. Choć wydawało, by się, że jest szczęśliwa w jej życiu pech towarzyszy każdego dnia. Nieszczęścia, potknięcia i niezdarność to cała ona. Związki zazwyczaj kończyły się szybciej niż zdążyły naprawdę nabrać tempa. Uwierzyła, że jest pechowa i już nic dobrego jej nie czeka. Może znajdzie się w końcu coś lub ktoś, co odmienni jej złą passę, przyniesie szczęście i da wiarę, że pech w końcu ją opuści.

Ta książka to trochę komedia, romans i lekki dramat. Sytuację rodzinną Basia ma nie najgorszą, choć znajdą się niedoskonałości, sekrety i tajemnice, mogące wstrząsnąć i wywrócić świat. Natomiast jej życie prywatne to koszmar. Każdy związek był gorszy od poprzedniego, a mężczyźni przechodzili sami siebie w pomysłowości do zdrad, wmawiając, że to nie tak jak wygląda. Nie miała lekko z tym swoim "pechem", od dziecka ją prześladującym. Na jej drodze pojawi się pewna szansa na odpędzenie złej passy. Maks pojawił się w jednym z najgorszych dni i choć początkowe spotkanie było przypadkiem, reszta już nie była zostawiona losowi. Przystojny policjant nie da się szybko spławić, wręcz sprawi, że Basi wróci wiara w szczęście. Jej niezdarność tylko dodatkowo go urzekała, a charakterek doda iskry wzniecajacej niemały płomień. Fajna szybko czytająca się opowieść, o ludzkim nieszczęściu, komplikacjach życiowych i nadzieji na piękne chwile przy boku właściwej osoby. Nie braknie tutaj mocniejszych scen działających na wyobraźnię oraz ciekawych i różnorodnych bohaterów pobocznych w formie przyjaciół i rodziny. Debiutancka książka autorki i mam nadzieję, że będzie wstępem do ciekawych historii, które mam nadzieję powstaną. Polecam.

Tagi:

Zobacz opinie o książce Pechowa dziewczyna

Kup książkę Pechowa dziewczyna

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Gabriela
Weronika Karczewska-Kosmatka0
Okładka ksiązki - Gabriela

Rafał to prawnik, który dąży do celu za wszelką cenę. By zostać wspólnikiem w kancelarii potrzebuje żony idealnej. Gabriela to energiczna i pracowita dziewczyna...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy