Pętla kłamstw

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-10-13
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328718456
Liczba stron: 320
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: EroticBooksLover
Tom 1 cyklu Dylogia uczuć

Ocena: 5.67 (3 głosów)

??RECENZJA PREMIEROWA??

 

,,Każda sekunda w jego silnych objęciach była niczym popadanie w błogą otchłań.A potem wraz z orgazmem,który dzieliliśmy,wszystko się skończyło,lecz zupełnie nie wiadomo dlaczego nie chciałam go puścić.Gdybym mogła zostałabym z nim na zawsze.Miałam złe przeczucia,jakby za drzwiami łazienki czyhało coś,co mogło nas zniszczyć."

Czy możliwe jest być pionkiem strąconym z szachownicy, a potem nagle powrócić do
gry i zająć należne miejsce?
Jeśli w dodatku tym pionkiem jest Królowa, a jej nieoczekiwany pobyt poza szachownicą nie jest jej przeznaczeniem, to wręcz powinna wrócić i strącić, będących, nie na swoich miejscach przeciwników, nawet jeśli są w tym samym kolorze...

Małżeństwo Avy było pewnego rodzaju dowodem wdzięczności, przyzwyczajeniem,nudną egzystencją bez ikry, pod przymusem tolerowania humorów małżonka. Uciekanie w charytatywną pracę lub ramiona najbliższych przyjaciół, to właśnie była codzienność Avy, do czasu, gdy niezrozumiałe dla niej przyciąganie, chemia i silna fascynacja, nie popycha ją w sidła, jednego z braci Bennettów, znanych i majętnych adwokatów, współpracujących z ośrodkiem pomocy, w którym pracuje dziewczyna. Choć początki zmysłowej więzi Avy i Masona, wydają się dla niej zakazane, to przypieczętowują jej decyzję, o odejściu od męża. Im bardziej rozwija się ta niesamowita relacja, tym zaborczość i zagadkowość Masona, wzbudza w Avie bardzo dziwne odczucie i niewytłumaczalny niepokój. Kolejno pojawiające się w jej życiu osoby, blisko związane z mężczyzną, dostarczają coraz więcej znaków zapytania, ale momenty, w których Mason, zabiera Avę w krainę rozkoszy, momentalnie pozwalają zapomnieć o jej przemyśleniach i wątpliwościach. I tylko ta zaborczość i niekiedy ta nieobecność we wzroku ukochanego, daje Avie wiele do myślenia, ale nie tylko jej, ale również nam czytelnikom.

Przez całą książkę, sami odczuwamy niepokój i cały czas obawiamy się tej bomby, która niechybnie wybuchnie do końca książki, a im bliżej końca tym nasze obawy i podejrzenia stają się coraz bardziej natarczywe.

Autorka jednak tak pokierowała tą historią, że niemalże do samego końca, nie znamy odpowiedzi na żadne z zadawanych sobie pytań.

I nawet fakt rozdziałów pisanych z perspektywy obojga bohaterów, zamiast dać nam choć odrobinkę podpowiedzi, to tylko nieustająco trzyma nas w napięciu i nie daje odpowiedzi, ani podpowiedzi na nurtujące nas pytania.

I choć niezły strateg może i poradziłby sobie i przewidział pewne sprawy, to na pewno nie przewidzi totalnej przemiany głównej bohaterki i końcówki książki, która jest zarówno odpowiedzią jak i wstępem do kolejnych pytań, na które mam nadzieję, odpowie nam druga część ,,Pętli Kłamstw".

Totalnie niesamowita i zaskakująca historia, pełna namiętnych, gorących i erotycznych uniesień, ale też niewysłowionego bólu i niedowierzania.

Metamorfoza bohaterki, pod wpływem bolesnych, przerażających i dramatycznych wydarzeń, robi niesamowity wstęp do tego czego możemy spodziewać się w drugim tomie.
Gorąco polecam i żałuję, że już teraz, natychmiast, nie poznam losów Avy i Masona, oraz wszystkich pionków w tej zagadkowej partyjce.

Pięknie dziękuję autorce i wydawnictwu za możliwość przedpremierowego przeczytania i zrecenzowania tej książki i gratuluję dzisiejszej premiery!!!

Tagi: Romans

Zobacz opinie o książce Pętla kłamstw

Kup książkę Pętla kłamstw

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Dama Paxtona
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Dama Paxtona

Autorka bestsellerowego "Rhysa" powraca z pierwszym tomem serii o motocyklistach! Nikki Preston postanawia uciec od obłudy, która na co dzień ją...

Piekło Hulka
Agnieszka Siepielska0
Okładka ksiązki - Piekło Hulka

“Dlaczego ona nie cierpi z powodu tego, co zrobiła, kiedy ja cały czas płonę w piekle, które mi zgotowała?”.Hulk Jay podczas pobytu...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy