Pies ogrodnika. Agencja Detektywistyczna CZAJKA

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2022-03-09
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788324064229
Liczba stron: 448
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: karolcia13

Ocena: 5.3 (10 głosów)

Zdrada to jedna z najgorszych rzeczy, jakie mogą przytrafić się w związku. Osoba zdradzona zdolna jest do wielu rzeczy, o których wcześniej nawet nie pomyślała. Tak też dzieje się w przypadku Gai, głównej bohaterki powieści "Pies ogrodnika" autorstwa Katarzyny Gacek. Kobieta, gdy dowiaduje się o wybrykach męża postanawia go śledzić. Poprzeczkę ustawia bardzo wysoko, a dzięki swojej mobilizacji i zbiegowi okoliczności otwiera agencję detektywistyczną. Choć brzmi to nieco paradoksalnie, to historia jest warta uwagi. 

Z twórczością Katarzyny Gacek spotkałam się już wcześniej, przy okazji powieści "Zemsta ze skutkiem śmiertelnym". Autorka wywołała wówczas bardzo pozytywne wrażenie, przez co z chęcią sięgnęłam po jej kolejne dzieło. Tym razem mamy do czynienia z komedią kryminalną. Poznajemy losy głównej bohaterki Gai, mamy możliwość przeżywania z nią wielu etapów życia. Jesteśmy świadkami powstawania agencji detektywistycznej, a także zaangażowani w śledztwo. Wraz z Gają i jej przyjaciółkami odkrywamy kolejne tropy, coraz bardziej wciągając się w lekturę. Towarzyszy temu niesamowity klimat, pełen humoru i dreszczyku emocji. Liczne zwroty akcji intrygują, nie pozwalając oderwać się od historii. 

"Pies ogrodnika" to opowieść łącząca komedię z kryminałem. Autorka w ciekawy sposób przedstawia zbrodnię, tworzy bohaterów z charakterem i porusza liczne wątki poboczne. Sam główny temat opisuje bardzo dobrze, pozwalając czytelnikowi doświadczyć wielu emocji. W swoim dziele ukazuje kobietę jako silną i zaradną osobę, mogącą poradzić sobie z wszystkimi przeciwnościami losu i osiągającą wyznaczone cele. Cała historia przedstawiona jest w przyjemny sposób, od początku do końca na wysokim poziomie. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń i przyznaję ocenę 9/10. Z niecierpliwością czekam na kolejne powieści autorki.

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna bóg

Zobacz opinie o książce Pies ogrodnika. Agencja Detektywistyczna CZAJKA

Kup książkę Pies ogrodnika. Agencja Detektywistyczna CZAJKA

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Supercepcja. Początek
Katarzyna Gacek0
Okładka ksiązki - Supercepcja. Początek

A gdybyście mogli usłyszeć, jak bije serce wiewiórki w parku? Albo bezszelestnie wspiąć się po gładkiej metalowej ścianie? A może wytropić dowolną...

Supercepcja. Sekret ulicy Ciemnej
Katarzyna Gacek0
Okładka ksiązki - Supercepcja. Sekret ulicy Ciemnej

Julka, Klara, Tymon, Zosia i Janek muszą uratować Fionę, ukochaną buldożkę pana Zacharego, która zaginęła w tajemniczy sposób wraz z innymi...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy