Pod taflą

Wydawnictwo: Poznańskie
Data wydania: 2019-07-31
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788366381001
Liczba stron: 335
Tytuł oryginału: The Surface Breaks
Tłumaczenie: Andrzej Goździkowski
Dodał/a opinię: Katarzyna Drapacz

Ocena: 3.75 (4 głosów)

Wyobraź sobie, że jesteś Syreną. Masz starsze siostry, ale to Ty stajesz się ulubienicą ojca. Teoretycznie odbijasz jednej z nich narzeczonego. Teoretycznie, bo wcale go nie chcesz. Jest brutalny i przychodzi do Ciebie nocą. Nienawidzisz swojego życia. Nienawidzisz takiego życia. Dlatego, kiedy kończysz 15 lat i wreszcie możesz wypłynąć na powierzchnię, czynisz to bez wątpienia. Tam trafiasz na imprezę na statku, gdzie zauroczył Cię jeden człowiek. Zakochujesz się.
Wówczas decydujesz się udać do Wiedźmy Morskiej. Ale wyprawa na ląd wcale nie będzie taka prosta. Czy zdecydujesz się na warunki, jakie postawi przed Tobą Wiedźma? Czy podejmiesz ryzyko? Będziesz podążać za marzeniami?
Louise O'Neill stworzył historię na podstawie Małej Syrenki. Ale czy zachwycił? Mnie - niekoniecznie. Nudna i przewidywalna przygoda, która spodoba się młodszym czytelnikom. Napisana w spójny i ciekawy sposób. Historia ma w sobie elementy zaskoczenia, ale nie, nie porywa. Przykro mi.

Tagi:

Kup książkę Pod taflą

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Pod taflą
Inne książki autora
Lepsza niż ja
Louise O'Neill; 0
Okładka ksiązki - Lepsza niż ja

Wyobraź sobie, że zostałaś zaprojektowana, by być idealną.Wyobraź sobie, że twoje imię zawsze pisze się małą literą.Wyobraź sobie, że od zawsze mieszkasz...

Zobacz wszystkie książki tego autora