Podejrzana

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-03-23
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788367022859
Liczba stron: 432
Tytuł oryginału: A Familiar Sight
Dodał/a opinię: matkaczytajaca

Ocena: 4.38 (13 głosów)

Siedzisz przed telewizorem i oglądasz wieczorne wiadomości. Nagle na ekranie pojawia się znana ci rodzina - to twoi sąsiedzi! Przecierasz oczy ze zdumienia. Owszem, ich córka była nieco dziwna, odstająca od reszty. Jej spojrzenie było niepokojące, rozrywki podejrzane, a i bracia jakoś z dala od niej się trzymali. Rodzice zawsze ułożeni, dzień dobry powiedzieli, uśmiech na twarzy. Dlaczego o nich mówią? Wygrali w totolotka?

Zaraz, zaraz... jak to!? To ta właśnie mała dziewczynka jest podejrzana o zabicie własnej matki? Ooo ty wiedziałaś, że w końcu to dziecko kogoś zabije. Tak jej przecież źle z oczu patrzyło. Zawsze taka wyszczekana, trzymająca się na uboczu z obłąkanym uśmiechem. Tak czułaś! To musiało się wydarzyć!

Ludzie bardzo szybko wydali na nią osąd. Przecież to oczywiste, że to jej sprawka. Nie bez powodu jej bracia trzymali się od niej z daleka, a koleżanek nie miała. Tylko hej, skąd w niej tyle siły. Może... ktoś jej pomagał? No jasne! Przecież zawsze winny jest mąż! O co tu może chodzić? Taka ułożona rodzina, z rysą w postaci córki. Ale żeby aż tak?

Śledztwo wydaje się być proste. Jest ciało, jest podejrzany, jest narzędzie zbrodni z odciskami palców, a i dotychczasowe opinie o rodzinie sugerują takie oczywiste rozwiązanie. Tylko lokalnej socjopatce coś się nie zgadza. W końcu podobne umysły myślą tak samo. Kobieta, za sprawą jednej wiadomości, postanawia oficjalnie dołączyć do ekipy dochodzeniowej, a nieoficjalnie przeprowadza swoje własne, prywatne śledztwo. Do czego ono doprowadzi? Do czego dojdzie doktor Gretchen?

Och, do szokujących wniosków! Będziesz śledzić jej wyniki poczynań z wypiekami na twarzy. Łapać strzępy informacji, jakimi się dzieli z ekipą i wysnuwać swoje wnioski. Ale zakończenie... Zakończenie wbije cię w fotel, pozostawi z milionem pytań. Ale to jedno nie pozwoli ci ze spokojem odłożyć historii na bok - jak mogłaś to przeoczyć!?

Tagi: Thrillery i suspens bóg

Zobacz opinie o książce Podejrzana

Kup książkę Podejrzana

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Czego nie widać
Brianna Labuskes0
Okładka ksiązki - Czego nie widać

Gretchen... Coś ty zrobiła? Doktor Gretchen White, specjalistka w dziedzinie psychologii i kryminologii, najlepsza konsultantka bostońskiej policji,...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy