Pokochaj mnie

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2022-01-21
Kategoria: Romans
ISBN: 9788382196610
Liczba stron: 362
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: izabela81
Tom 3 cyklu Oblicza miłości

Ocena: 5.64 (11 głosów)

"Pokochaj mnie" jest trzecim tomem serii Oblicza miłości. Każdą z części można czytać oddzielnie. Poznaliśmy czerwoną Leksi i zieloną Małgorzatę, teraz przyszedł czas na żółtą Magdalenę (swoją drogą uwielbiam te okładki). 

M.F. Mosquito doskonale wie, jak powinna wyglądać komedia erotyczna. Oprócz humoru, dostajemy tu garść ciętych ripost, podszytych dwuznacznością dialogów i oczywiście gorących scen, od których płoną policzki. Nie zabraknie dużej dawki emocji i uczuć. Raz będziemy wybuchać śmiechem, innym razem smucić się i złościć, a jeszcze innym uronimy łzę. 

Mój wielki sprzeciw i złość budziło zachowanie rodziców w stosunku do Magdaleny. Nie mogłam pojąć jak tak można potraktować własne dziecko? Manipulować, bawić się uczuciami? W tym miejscu warto zwrócić uwagę na wartość prawdziwej przyjaźni i wsparcia. Widzimy, że czasem więzy krwi wcale nie są najważniejsze, bo to, co najcenniejsze i najpiękniejsze można dostać od obcych nam osób.

"Nie potrzeba milionów na koncie, przede wszystkim liczą się ludzie. Ludzie, dla których ty również się liczysz."

Podobała mi się przemiana, jaka dokonywała w Magdzie. Kobieta nie poszła na skróty. Z błędów, jakie popełniła wyciągnęła odpowiednie wnioski i postanowiła je naprawić, a problemy przepracować. Dlatego w kreacji jej postaci nie mogłam doszukać się czegoś, co by mi nie pasowało, drażniło. Oby więcej takich bohaterek.

Mamy jeszcze Artura, który pojawił się już w poprzednim tomie. Tu autorska rozbudowała jego osobę. Jego podejście do Magdy... no po prostu w mig zdobył moje serce. 

"Chciałabym powiedzieć ,,pokochaj mnie", ale nie zrobię tego, bo nie tak się umawialiśmy. Nie było mowy o żadnych głębszych uczuciach. Tylko że ja nawet nie zauważyłam, kiedy takowe zrodziły się w moim sercu."

"Pokochaj mnie" to powieść, która pokaże Wam jak boli rozczarowanie, kłamstwa i zdrada. To również obraz walki o własne szczęście, potrzeby i marzenia. To lektura, przy której nie sposób się nudzić. Bawi, porusza i przyspiesza o szybsze tętno. Czego chcieć więcej? Przeczytajcie, zapewniam, że nie pożałujecie ani chwili spędzonej z tą książką.

 

Tagi:

Zobacz opinie o książce Pokochaj mnie

Kup książkę Pokochaj mnie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Wybierz mnie
M. F. Mosquito0
Okładka ksiązki - Wybierz mnie

Życie rudowłosej Małgorzaty w końcu jest poukładane – stała praca, stały związek i coraz bardziej konkretne plany na przyszłość. Odkąd w jej życiu...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy