Polowanie na grzyby

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2019-09-04
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788328067066
Liczba stron: 288
Dodał/a opinię: Dagmara Rek

Ocena: 5 (1 głosów)

Sezon grzybowy w pełni ? W lasach wysyp różnych grzybów, ale czy wiemy, które są jadalne? Wiem, że większość z Was nie zna się na grzybach a być może nie lubią w ogóle chodzić na grzybobrania. Doskonale rozumiem to, w końcu każdy ma prawo mieć inne zainteresowania i co innego lubić.

Ja grzyby nie tylko uwielbiam jeść, ale i zbierać. Już jako mała dziewczynka chodziłam z rodzicami do lasu. Pamiętam, że jak znalazłam jakiegoś grzyba wolałam któregoś z rodziców i pytałam o nazwę oraz o to czy mogę go 'zerwać'. Tak z roku na rok poznawałam grzybki i polubiłam je tak bardzo, że nie wyobrażam sobie jesieni bez wyjścia do lasu. Znam się na grzybach, w tych lasach do których chodzimy wiem jakie są grzyby i które są jadalne.

Ale.. Te osoby, które mają ochotę wybrać się do lasu a niezbyt wiedzą co zbierać a co nie, mogą skorzystać ze świetnej książki a dokładniej poradnika grzybiarza. Ale.. Ale.. Nie jest to zwyczajna książka! Z niej dowiemy się nie tylko o grzybach, znajdziemy także świetne przepisy na to jak nasze zbiory wykorzystać, poczytamy o dobrym zachowaniu w lesie a także poznamy ciekawe anegdoty i prywatne historie autorki.

Wydaje mi się, że to idealna książka nie tylko dla początkujących grzybiarzy ale także dla tych, którzy są stałymi bywalcami lasów ?

Tagi:

Kup książkę Polowanie na grzyby

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Polowanie na grzyby
Recenzje miesiąca
27 śmierci Toby'ego Obeda
Gierak-Onoszko Joanna
27 śmierci Toby'ego Obeda
Służąca
Weronika Wierzchowska;
Służąca
Następnym razem
Karolina Winiarska
Następnym razem
Wojenna korona
Elżbieta Cherezińska
Wojenna korona
Zakaz narzekania
Salvo Noè
Zakaz narzekania
Stramer
Mikołaj Łoziński
Stramer
Hashimoto
Beata Abramczyk
Hashimoto
Sklep z babciami
Dominika Gałka
Sklep z babciami
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Reichenstetter Friederun
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Pokaż wszystkie recenzje