Powiem tylko raz

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2020-10-14
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 978-83-8215-094-0
Liczba stron: 448
Tytuł oryginału: Never Tell
Tłumaczenie: Lech Z. Żołędziowski
Dodał/a opinię: KarkaReads

Ocena: 4.67 (9 głosów)

“(...) żyliśmy w domu pełnym tajemnic, wzajemnie się siebie bojąc. Żadne z nas nie było w stanie wyznać prawdy. Kochaliśmy się i raniliśmy. A teraz Conrada nie ma i już żadne z nas tego nigdy nie wyprostuje”


Spokojna okolica. Normalna rodzina. To wszystko pozory. Lokalna policja zostaje wezwana na miejsce morderstwa. Ktoś oddał trzy strzały do ofiary i dwanaście do jego komputera. Podejrzaną zostaje żona mężczyzny, Evie Hopkins, która szesnaście lat wcześniej zabiła swojego ojca, jednak uznano to za nieszczęśliwy wypadek. Śledztwo prowadzi detektyw D.D. Warren, która prowadziła też poprzednią sprawę, w której oskarżona była Evie. Policjantka chce za wszelką cenę dojść do prawdy. Flora Dane na opublikowanym w prasie zdjęciu zastrzelonego mężczyzny rozpoznaje jednego z oprawców, którzy zniszczyli jej życie. Musi sobie przypomnieć każdy, najdrobniejszy szczegół porwania, żeby pomóc detektyw D.D. Warren i agentce Kimberly Qunick odkryć prawdę.


“Powiem tylko raz” to dziesiąty tom z serii Detektyw D.D. Warren. Nie czytałam wcześniejszych tomów i nie miałam większego problemu z odnalezieniem się w fabule. Głównymi bohaterkami są trzy kobiety: detektyw D.D. Warren, Flora i Evie, które łączy śledztwo. Fabuła jest pełna tajemnic i zagadek z przeszłości. Niestety akcja była dla mnie zdecydowanie za wolna. Bardzo długo się nudziłam. Śledztwo toczyło się bardzo powoli. Dopiero pod koniec zaczęło się coś dziać. Zakończenie jest na plus, cieszę się, że chociaż ono mnie zaskoczyło. 

Tagi: sensacja kryminał thriller

Zobacz opinie o książce Powiem tylko raz

Kup książkę Powiem tylko raz

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Klub Ocalonych
Lisa Gardner0
Okładka ksiązki - Klub Ocalonych

Przeżyły coś, czego nie powinna przeżyć żadna kobieta. Ale ocalały. I mogły cieszyć się, kiedy tego, który je skrzywdził, dosięgła kara. Policja jest przekonana...

Czyste zło
Lisa Gardner0
Okładka ksiązki - Czyste zło

W górach Georgii odnaleziono szkielet kobiety. Ale prawda o tej zbrodni wciąż owiana jest tajemnicą. Sprawa psychopatycznego porywacza Jacoba Nessa...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Magik i złodziejka
Anniina Mikama
Magik i złodziejka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Pokaż wszystkie recenzje