Propozycja dżentelmena

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2021-05-18
Kategoria: Romans
ISBN: 9788382022223
Liczba stron: 460
Tytuł oryginału: An Offer from a Gentleman
Dodał/a opinię: Agnieszka Miśkowiec
Tom 3 cyklu Bridgertonowie

Ocena: 5.5 (6 głosów)
Inne wydania:

Trzeci tom serii, o której ostatnio nie mogę zapomnieć i o której dość głośno zrobiło się na moim blogu, Facebooku oraz Instagramie, połknęłam tak samo chętnie i szybko jak wcześniejsze części. W kolejce czekają kolejne dwie, a na Netflixie kolejny odcinek serialu na podstawie powieści Julii Quinn. Czas Bridgertonów trwa i tak będzie, dopóki nie pojawi się u mnie uczucie znużenie, a także przesyt. Póki co, korzystam i bawię się naprawdę rewelacyjnie. Może u Państwa sytuacja wygląda podobnie? Dajcie proszę znać w komentarzu.

 


Benedict Bridgerton. Teraz nadszedł czas, aby to właśnie jego poznać bliżej. Spotkania rodzinne czy bale na wyższą skalę w rodzinie Bridgertonów nie są czymś wyjątkowym. To praktycznie ich codzienność. A jednak jak widać coś, co powtarza się tak systematycznie i jest zupełnie naturalne, może w jednym momencie bardzo zaskoczyć. Bal maskowy. W mniemaniu rodziny organizującej i gości miał być kolejną taką samą imprezą jak poprzednie. I tak też się dzieje, ale nie dla wszystkich. Dla dwóch osób to wydarzenie okaże się wręcz przełomowe. Sophie jest bękartem. Nie potrafi o tym zapomnieć choć na chwilę ponieważ wszyscy wciąż dają jej odczuć, że jest mniej ważna. Po śmierci ojca to już szczególnie. Zostaje służącą. Na szczęście tam, gdzie posługuje odnajduje też życzliwy uśmiech i to właśnie dzięki niemu zjawia się na balu. Jeśli jest on maskowy, nikt jej nie poznaje. A jednak ten fakt nie stoi na przeszkodzie, by dziewczyna zawróciła w głowie mężczyźnie do tego stopnia, że ten nie spocznie dopóki jej nie odszuka.

 


Czy miłość rzeczywiście za nic ma wszelkie, wszelkie przeszkody?

 


,,Propozycja dżentelmena" Julii Quinn to historia Kopciuszka. Nie mogłabym tego nie powiedzieć, ponieważ noszę tę myśl odkąd zaczęłam tę książkę czytać. Chociaż jest to opowieść dla dorosłych czytelniczek, powrót do nieco bajkowego świata mam wrażenie, nikogo nie znudzi ani na chwilę. Będzie zdecydowanie na plus.

Trzeba tutaj mówić, że to moje kolejne udane spotkanie z pisarką? Czy należałoby wspomnieć, iż już jestem po lekturze następnego tomu i moje zauroczenie trwa? Przecież to oczywistości, wobec których mam nadzieję nie przejdziecie obojętnie i dacie szansę tej serii.

 


Jest tego warta!

Tagi: bóg

Zobacz opinie o książce Propozycja dżentelmena

Kup książkę Propozycja dżentelmena

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Urodzinowy prezent
Julia Quinn0
Okładka ksiązki - Urodzinowy prezent

Rudowłosa, energiczna Eleanor już nie wierzy, że spotka odpowiedniego kandydata na męża. Prowadzi dom ojcu, wiejskiemu pastorowi i to ją zadowala. Jednak...

Mój książę
Julia Quinn0
Okładka ksiązki - Mój książę

Dafne Bridgerton jest urocza i inteligentna – ale nie wiedzieć czemu mężczyźni widzą w niej tylko przyjaciółkę. Żaden z londyńskich kawalerów...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy