Przekręt

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2020-06-03
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788328712416
Liczba stron: 320
Dodał/a opinię: MrsBookBook
Tom 3 cyklu Karuzela

Ocena: 4.38 (16 głosów)

Głowni bohaterowie, czyli Bartek i Pola, muszą razem współpracować by rozgryźć grupę przestępczą. 


Ona jest policjantką i ma żal do Bartka za to, że nie udało im się stworzyć związku 10 lat temu. 


On natomiast jest prokuratorem, żałuje i rozumie swój błąd sprzed 10 lat, jednak czy uda mu się to naprawić? 


Ta para ewidentnie do siebie pasuje. Oboje mają podobne poczucie humoru. Jednak, gdy dochodzi do kłótni to lecą pioruny. Okazuje się, że mimo żalów z przeszłości potrafią ze sobą współpracować. 


Bardzo podobało mi się, iż autorka postanowiła wpleść w fabułę bieżące problemy na świecie, mam na myśli coronawirusa. Dzięki temu powieść wydaje się bardziej rzeczywista. 


Po mimo, iż jest to kryminał znajdziemy w tej historii również wątek erotyczny. Pikantne sceny moim zdaniem są zdecydowanie na plus, ponieważ urozmaicają tę książkę. 


Ta książka to trzeci tom serii Karuzela i to moje pierwsze spotkanie z piórem tej autorki. Jednak nie miałam problemów z połapaniem się, o co chodzi w tej książce. 


Przyznać muszę, że książkę czytało się bardzo szybko, mimo iż na początku miałam trudność z przestawieniem się na styl autorki. Rozumiem, że pisarka chciała jak najdokładniej przedstawić relacje i dialogi pomiędzy prokuratorami i policjantami, jednak nie będę ukrywać, że ciężko mi się te fragmenty czytało. 


Czy sięgnę po wcześniejsze i następne książki tej autorki? Niewykluczone, aczkolwiek nie mam takiego parcia, że koniecznie muszę je przeczytać ?. 

Tagi: Thrillery prawnicze i polityczne

Zobacz opinie o książce Przekręt

Kup książkę Przekręt

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Chechło
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Chechło

Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu...

Paprocany
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Paprocany

W Miejskiej Komendzie Policji w Tychach wybucha afera: kilku policjantów miało rzekomo zgwałcić prostytutkę. Pokrzywdzona jako głównego sprawcę wskazuje...