[requiem]

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2013-03-20
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
ISBN: 9788375151701
Liczba stron: 392
Tytuł oryginału: Reqiuem
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Monika Bukowska
Dodał/a opinię: Wiktoria Giera
Tom 3 cyklu Delirium

Ocena: 4.92 (25 głosów)

Trzecia część serii [delirium] - ostatnia i chyba najbardziej, według mnie, emocjonująca. W tej części Lena ma bardzo dużo przeżyć, dylematów, rozterek. Jednak w końcu jest razem ze swoją mamą, w dodatku w ruchu oporu działającym w słusznej sprawie. 

Pod koniec tej książki znajduje się jednen z najbardziej niespodziewanych momentów, który niektórych może doprowadzić do łez. Nie będę jednak go zdradzała. Poza nim kilka ostatnich zdań tej powieści są bardzo motywujące w swojej treści, pełne swoistej mądrości.

Dodatkowo patrząc na układ rozdziałów, tym razem podzielony według dwóch stykających się już światów - świat Leny i świat Hany, jest niemniej tak samo interesujący, jak poprzednie zestawienie "Teraz" i "Wtedy".

 

To kolejna książka, którą zdecydowanie polecam - zwłaszcza nastolatkom, bo porusza wiele tematów, z którymi boryka się młodzież.

Kup książkę [requiem]

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce [requiem]
Inne książki autora
Replika
Lauren Oliver0
Okładka ksiązki - Replika

Gemma ma kompleksy. Od zawsze była chorowita i dużo czasu spędzała w szpitalach – nosi po nich pamiątkę w postaci blizny w okolicy serca. W szkole...

7 razy dziś
Lauren Oliver0
Okładka ksiązki - 7 razy dziś

Co by było gdybyś miał tylko jeden dzień do przeżycia? Co byś zrobił? Kogo byś pocałował? I jak daleko byś się posunął, aby ocalić swoje życie? Samantha...

Zobacz wszystkie książki tego autora