Ring 2

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-08-24
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328724464
Liczba stron: 320
Dodał/a opinię: EroticBooksLover
Tom 2 cyklu Ring

Ocena: 5.29 (14 głosów)

,,Wolność nie jest nam dana na zawsze, czasem człowiek nie ma jej nigdy, mimo iż sądzi, iż może o sobie decydować"

 

Bruno, brat Alice, której historię poznajemy w pierwszym tomie Ring'u ?, wskutek postrzału, z którego ledwo uszedł z życiem, nie jest już sławnym bokserem. Obecnie prowadzi klub bokserski, ukrywając się, przed przeszłością pod nowym nazwiskiem i całkiem nową tożsamością. Nieoczekiwanie, jak się wydawała, uśpiona przeszłość, znowu pojawia się na horyzoncie, a zagrożenie z dnia na dzień wydaje się być intensywniejsze. Uczęszczająca do jego klubu Harper, pewnego dnia staje się dla Bruna kimś więcej, dobrą znajomą, pracownicą, kochanką, a nawet słabością.

Jednak, im coś przyciąga ich do siebie i im bliżej się poznają, tym więcej dziwnych sytuacji zaczyna dziać się wokół nich, co może być tylko zwiastunem ponownego zmierzenia się z niechcianą przeszłością, nie tylko Bruna, ale i Harper, której życie, obowiązek oraz dramatyczne wydarzenia z przeszłości, mogą mieć więcej wspólnego z Brunem i jego najbliższymi, niż mogłoby im się wydawać.

 

,,Oboje mieli swoje demony, które ich ścigały" 

 

Co z tej całej, zaskakującej, ale też szalenie niebezpiecznej sytuacji wyniknie, tego, tak na prawdę do samego końca nie wiemy...Autorka trzyma nas w napięciu do samego końca.

 

Wow, wiedziałam, że po tak świetnej książce jak ,,Ring" i historii Alice i Cartera, autorka, w ,,Ring 2", także zafunduje nam niesamowitą jazdę bez trzymanki, serwując nam nieprawdopodobną opowieść o dwójce ludzi, których łączy więcej niż mogą sobie to wyobrazić, nie mniej jednak do samego końca niewiadomo, czy przy zmierzeniu się z przeszłością, będą mogli być razem. 

 

W tej książce, akcja pędzi jak szalona, a co raz to nowe postacie i wydarzenia, wprowadzają nie mało zamieszania, ale potem ku zaskoczeniu czytelnika, wszystko układa się w jedną, zaskakującą, choć wstrząsającą całość. Emocje między głównymi bohaterami są takie, że, aż iskrzy. Namiętność, pożądanie, ale też nieprawdopodobna czułość, oddanie  i atencja względem siebie. 

Prawdziwą wisienką na torcie jest córka, Alice i Cartera, oraz momenty, w których pojawiają się w tej części.

 

Jest tez całkiem nowa para, której historię, z chęcią chciałabym poznać. 

 

Reasumując, jeśli Ring podobał Wam się bardzo, to zapewniam, że Ring 2, przeczytacie z prawdziwą przyjemnością, a nawet pokuszę się o stwierdzenie - wypiekami na twarzy. Piękna historia, z tak zaskakującymi wydarzeniami i rozwiązaniami przeszłości, wszystkich pojawiających się tu bohaterów.

Gorąco polecam ? 

 

Za egzemplarz do  recenzji dziękuję @grzeszne_ksiazki @annawolf.autor ?

 

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Ring 2

Kup książkę Ring 2

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Parker Rain
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Parker Rain

Parker Rain mieszka w Newport News, jest właścicielem baru i ma reputację mordercy. Przesiedział - jak się okazało niesłusznie - rok w więzieniu. Podczas...

Love-Hate, Hate-love
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Love-Hate, Hate-love

Nick Montgomery i Melinda Rourke od lat pałają do siebie nienawiścią. A właściwie on nią pała. Ma żal do kobiety, że zrobiła z niego idiotę, kiedy byli...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Dlaczego mnie zabiłaś?
Andrzej Marek Grabowski
Dlaczego mnie zabiłaś?
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Gorath. Uderz pierwszy
Janusz Stankiewicz
Gorath. Uderz pierwszy
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy