Ring

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-06-16
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328716988
Liczba stron: 320
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Kaktuslovebook

Ocena: 5 (16 głosów)

"Czyż wiara nie przenosi gór? Właśnie tak było. Wystarczyło uwierzyć i trochę się postarać."

@annawolf.autor

Alice była siostrą zawodowego boksera, i choć los nie szczędził ich, musieli iść do przodu. Po zdradzie partnera dziewczyna zmuszona do zmiany miejsca pobytu, wyrusza do brata. Długa droga u samego końca kończy się wypadkiem, z którego ratuje ją Carter. Przeciwnik Bruna na ringu nie jest świadom, że uratował życie siostry rywala. Walka, którą mężczyźni stoczą nie skończy się ciekawie, a drogi Cartera i Alice przetną się ponownie, w fatalnych okolicznościach, lecz tym razem to on będzie potrzebował pomocy. Każde chowa tajemnice i brudy, ale Alice ciągnie bagaż ciężki do udźwignięcia i masę problemów zagrażających życiu. Główna walka dopiero przed nimi.

Cholerka jasna! Anna Wolf zaskakuje z niesamowitą książką. Kiedy myślę, że lepiej się nie da, powala mnie na łopatki kolejną fantastyczną pozycją. Historia tutaj opisana ma w sobie wszystko co kocham. Ciężkie perypetie bohaterów, los nie szczędzący nikogo, wzruszające i poruszające dogłębnie momenty, elementy zaskoczenia powodujące wstrzymanie oddechu. Bohaterowie, których pokochamy od pierwszych chwil, a także będziemy trzymać kciuki, by wreszcie udało im znaleźć się właściwy kierunek w życiu. Komplikacje towarzyszące rodzeństwu Alice i Bruna, w które zostali zamieszani przez rodziców i latami ponoszą konsekwencje, dźwigając ciężar, uciekając i szukając pomocy, lecz nie jest im to do końca dane. Muszą uważać komu ufają, bo nawet najbardziej zaufany człowiek, może okazać, że cwanym lisem działającym na kilka frontów. Do tego los łączący Cartera i Alice w najbardziej tragicznych momentach ich życia, czysty przypadek rządzący wszystkim. Całą trójkę czeka walka nie tylko na ringu, i na pięści, lecz w prawdziwym i pogmatwanym życiu, gdzie trzeba tak jak na macie wykazać się intuicją, sprytem i być cwanszym od przeciwnika. Miłość, przyjaźń, rywalizacja i mafia depcząca po piętach. Walka życia. Wspaniała i niezastąpiona. Must have tego lata! Nie pożałujecie.

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Ring

Kup książkę Ring

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Grzeszne strony namiętności
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Grzeszne strony namiętności

Sześć gorących historii, które rozgrzeją cię w niejeden zimny wieczór... Przypadkowe spotkanie, niechciane towarzystwo na biwaku czy nawet...

Parker Rain
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Parker Rain

Parker Rain mieszka w Newport News, jest właścicielem baru i ma reputację mordercy. Przesiedział - jak się okazało niesłusznie - rok w więzieniu. Podczas...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

– Moja siostra… – zacharczał, a na usta wypłynęła mu krew. – Chroń ją – wypowiedział te słowa tak cicho, że Carter nie wiedział, czy na pewno dobrze usłyszał.


Więcej
Recenzje miesiąca
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy