Romans po brytyjsku

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2019-06-19
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328347533
Liczba stron: 288
Tytuł oryginału: Dear Bridget, I Want You
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Marcin Machnik
Dodał/a opinię: Katarzyna Drapacz
Tom 0 cyklu Editio Red

Ocena: 5 (5 głosów)

Wyobraź sobie, że przyjmujesz do swojego domu lekarza - rezydenta, który potrzebuje lokum na jakiś czas. Jest przyjacielem Twojej przyjaciółki. Okazuje się, że to właśnie ten lekarz całkiem niedawno wyciągał z Twojego tyłka haczyk na ryby. Dodatkowo, właśnie zmienił szpital na ten, w którym pracujesz jako pielęgniarka.
Samotnie wychowujesz syna i nie w głowie Ci inni mężczyźni. Dwa lata temu w wypadku samochodowym zginął Twój mąż. Wciąż za nim tęsknisz. Brakuje Ci jednak seksu i bliskości. Czy dopuścisz do siebie Seksownego Doktorka? Dasz mu szansę? Dasz szansę Wam? Co zrobisz, kiedy jego rezydentura się zakończy i opuści Cię wracając do Wielkiej Brytanii?
Penelope Ward nie zawodzi. W każdej książce skryje coś, co daje jej nutkę tajemnicy, a to przyciąga czytelnika. "Głębsze dno" - tak to nazywam. Coś, co sprawia, że zwykły romans, erotyk staje się dobrą książką, a nie płytką opowieścią.
Polecam.

Tagi: humor pożądanie rodzina uczucia romans współlokator brytyjczyk dziecko obowiązki lekarz fascynacja szczęście

Kup książkę Romans po brytyjsku

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Romans po brytyjsku
Inne książki autora
Słodki drań
Penelope Ward; Vi Keeland; 0
Okładka ksiązki - Słodki drań

Stacja benzynowa gdzieś na pustkowiu Nebraski nie jest zbyt romantycznym miejscem, zwłaszcza kiedy jesteś w kiepskim humorze. Aubrey była. Znużona wielogodzinną...

Zobacz wszystkie książki tego autora