Opinia o książce - Samotna noc

Opinia napisana przez: z_ksiazka_w_plec

,,Samotna noc" to kryminał, który potrafi trzymać w napięciu od pierwszej strony. Zwłaszcza gdy czyta się go wieczorem. Chociaż widziałam wiele książek Charlotte Link, nie miałam do tej pory okazji przeczytać żadnej. Trochę żałuje, ponieważ dawno żadnej kryminał mnie tak nie wciągnął. Morderstwo, zagadka do rozwiązana, intrygi... To wszystko powoduje, że nie można oderwać się od książki.

 

Anna Carter wraca do domu opustoszałą drogą. Jest ciemno i mroźnie. Nie czuje się bardzo przerażona tą sytuacją, ponieważ przed nią jedzie również kobieta. Nagle czerwone auto zatrzymuje się, a do środka wsiada mężczyzna. Ania pomimo podejrzeń jedzie dalej. Na drugi dzień okazuje się, że kobieta z czerwonego samochodu, nie żyje. Kim był mężczyzna, którego widziała nasza bohaterkę? Czy to on zabił Dianę? Co policjanci odnaleźli w samochodzie zamordowanej kobiety? Czy gdyby Ania tamtej nocy wysiadła z samochodu mogłaby uratować Dianę? Wiele pytań a odpowiedzi autorka nie podje za szybko. Z każda stroną napięcie i atmosfera gęstnieje. I tak przez 500 stron. I chociaż nie jest to cienka książka, to czyta się ją szybko.

 

Charlette Link wspaniale wykreowała bohaterów i idealnie oddała klimat grudniowej nocy. Akcja książka jest taka jaką lubię. Początkowo wolniejsza by móc lepiej poznać bohaterów, a później nabiera tempa i nie zwalnia do samego końca.

 

Jeśli lubicie kryminały to ten powinien znaleźć się na Waszych półkach. Jest to czwarta część cyklu o Kate Linville, ale można poszczególny tomy czytać w dowolnej kolejności.

 

Kup książkę Samotna noc

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Samotna noc
Książka
Samotna noc
Charlotte Link
Inne książki autora
Obserwator
Charlotte Link0
Okładka ksiązki - Obserwator

Samson obserwuje życie zupełnie sobie obcych kobiet. Identyfikuje się z nimi i chce wiedzieć o nich wszystko. Może dlatego, że jego własne życie składało...

Złudzenie
Charlotte Link0
Okładka ksiązki - Złudzenie

Peter Simon, szanowany biznesmen, człowiek sukcesu, kochający mąż i ojciec znika bez śladu podczas podróży do Prowansji. Jego żona, Laura, zaczyna...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Cicha noc
Jolanta Kosowska
Cicha noc
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Negocjatorka
Małgorzata Łatka ;
Negocjatorka
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Marta Rydz-Domańska
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy