Serce

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2019-02-13
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788328060258
Liczba stron: 416
Dodał/a opinię: Alina Śliwińska

Ocena: 5.38 (8 głosów)

"Przejechała palcami po jego włosach i złapała za mokry od potu kark. W ten sposób mogła nim sterować i zmusić do działania. Inaczej stałby przed domem, dopóki ktoś nie zabrałby go stamtąd siłą. - Chodźmy - poprosiła. - Tu już nic nie ma. Patrzyła mu w oczy. Obydwoje wiedzieli, że ma rację. Niczego już tam nie było."

Rzadko kiedy po przeczytaniu książki nie wiem co powiedzieć. W przypadku "Serca" tak jest. Myślałam, że po przeczytaniu poprzednich części wiem już, czego się spodziewać... Nic bardziej mylnego.
Autor znowu w cudowny sposób łączy ze sobą wątki postaci, za pomocą ostatnich i pierwszych słów. Ich losy się przeplatają i rozchodzą. Kiedy myślisz, że nie może już być bardziej duszno i ciemno, to autor odcina jeszcze dopływ tlenu. Życie bohaterów jest przesiąknięte złem, ich nigdy nie spotyka nic dobrego. To jest historia, która mimo że tak ciekawa, choć nie ma tu wartkiej akcji, sensacji - która wyczerpuje.
Styl, którym operuje autor, trafne porównania, realizm opisów wszystko to tworzy niepowtarzalny styl Pana Szczygielskiego i sprawia, że książek napisanych przez niego nie sposób zapomnieć.

Tagi:

Kup książkę Serce

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Serce
Inne książki autora
Krew
Bartosz Szczygielski0
Okładka ksiązki - Krew

Autor wciąga czytelników w brutalny i posępny świat, w którym nic nie jest oczywiste. Gabriel Byś po tym jak brał udział w strzelaninie...

Aorta
Bartosz Szczygielski0
Okładka ksiązki - Aorta

Mocny debiut kryminalny! Podziemny Pruszków i pierwsza część trylogii noir. Na jednym z pruszkowskich osiedli znaleziono kobiece zwłoki z wyłupionymi...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Okna z widokiem na Weronę
Hanna Kowalewska
Okna z widokiem na Weronę
Niedzielna dziewczyna
Pip Drysdale
Niedzielna dziewczyna
Ktosiek 2.0
Beata Piliszek-Słowińska
Ktosiek 2.0
Zawsze i na zawsze
Jenny Han
Zawsze i na zawsze
Grypa. Sto lat walki
Jeremy Brown
Grypa. Sto lat walki
Brytyjska monarchia od kuchni
Adrian Tinniswood
Brytyjska monarchia od kuchni
Relikwiarz
Elżbieta Bielawska
Relikwiarz
iBoy
Kevin Brooks
iBoy
Pokaż wszystkie recenzje