Siła przetrwania

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2021-04-14
Kategoria: Romans
ISBN: 9788380538986
Liczba stron: 360
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Monika Chmielewska

Ocena: 5 (8 głosów)

"Siła przetrwania" Lindy Szańskiej jest drugim tomem cyklu "Siła honoru". Ja niestety nie przeczytałam pierwszej części, ale nie odczułam bym podczas pochłaniania tej lektury, gdzieś się gubiła, lub bym miała jakieś braki i nie rozumiała pewnych sytuacji. Na wszystko odnalazłam odpowiedzi i czytało mi się tę powieść bardzo dobrze i przyjemnie, choć niektóre momenty i opisy do takich wcale nie należały. Zastanawiam się jednak, z czystej chęci i ciekawości, czy aby jednak nie sięgnąć po pierwszy tom. Chciałabym poznać tę historię od samego początku. 
Jak już wcześniej wspomniałam, powieść tę czytało mi się przyjemnie i bardzo szybko. Jest to lektura na góra dwa wieczory. A wszystko dlatego, że wciąga i nie można się od niej oderwać. Podczas jej czytania wywołuje mnóstwo emocji u czytelnika, co u mnie przy ocenie każdej lektury jest mega ważne. Bohaterowie też muszą być różni i lubię, gdy autor fabułę wzbogaca różnymi charakterami, nie tylko takimi, które wzbudzają sympatię i których się lubi. Muszą być i takie postacie, które irytują, wkurzają, a nawet wzbudzają strach. I tym razem takich bohaterów spotkałam. Nie zaliczam tej lektury do wybitnych, nad którą bym się zachwycała, ale zaliczam do takich, które pozwoliły mi odlecieć do innego świata, przeżyć wraz z jej bohaterami wiele emocji, czasami bardzo wstrząsających, a także do takich, po które czasem (nawet częściej niż czasem) lubię po prostu sięgać. 

biblioteczkamoni.blogspot.com

Tagi:

Zobacz opinie o książce Siła przetrwania

Kup książkę Siła przetrwania

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Siła honoru
Linda Szańska0
Okładka ksiązki - Siła honoru

Taki debiut nie zdarza się co dzień. Linda Szańska zabiera czytelniczki w świat, który zna od podszewki. W młodości jako kelnerka obsługiwała cynków...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy