reklama

Skoczek : ryzykowne związki

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-05-19
Kategoria: Romans
ISBN: 9788382900675
Liczba stron: 295
Tytuł oryginału: Skoczek : ryzykowne związki
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Paulina Grudzińska

Ocena: 5.7 (10 głosów)


Co to była za historia . Nadal siedzi mi ona w głowie. Po książkę sięgnęłam w piątek i odłożyłam ją na setnej stronie. Przez brak czasu nie miałam jak jej dokończyć i cała sobotę miałam ją w głowie aż jej nie skończyłam. Pełna emocji, uczuć i przecznych informacji . Momentami czułam się że czytam thriller które uwielbiam. Więc połączenie romansu, erotyku i thrillera dla mnie mistrzosto . A debiut autorki okazał się znakomitą historia . Książka profesjonalnie napisana do niczego nie mogę się przyczepić. Przez cały czas czułam niepokój, obawę i ciekawość jak to się zakonczy . Oczywiście wiele scen erotycznych które pobudzały wyobraźnię .

Amelia przez wypadku samochodowy traci pamięć. Nie pamięta rok swojego życia który był bardzo przełomowy . Ma męża i zero kontaktu z rodzicami . Wraca do domu i czuje się zamknięta w klatce a wszystko do okola wskazuje że jej mąż to tyran . Mikołaj przez wypadek mógł stracić wiele ponieważ jego kariera rozwija się w dobrym kierunku ale gdy poznaje sprawczynię wypadku wie że to przeznaczenie .

Więcej wam nie zdradzę bo z całego serca polecam i namawiam na przeczytanie książki. Ja wręcz zakochałam się w tej historii i w bohaterach . Ciężko było mi zakończyć książkę bo zakończenie aż rozrywa serce i mam nadzieję że kontynuacja się tego pojawi. Bo mamy obiecującą fabułę w której pojawią się dwie psychicznie chore osoby które pragną miłości a ja takie osoby lubię w książkach . Zdecydowanie debiut warty przeczytania bo dawno tak wiele emocji nie czułam przy książce.

Tagi:

Zobacz opinie o książce Skoczek : ryzykowne związki

Kup książkę Skoczek : ryzykowne związki

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Dlaczego mnie zabiłaś?
Andrzej Marek Grabowski
Dlaczego mnie zabiłaś?
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Gorath. Uderz pierwszy
Janusz Stankiewicz
Gorath. Uderz pierwszy
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy