reklama

Someone else

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2020-09-09
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 15-18 lat
ISBN: 978-83-7686-907-0
Liczba stron: 480
Tytuł oryginału: Someone Else
Tłumaczenie: Joanna Grzelak
Dodał/a opinię: Danuta Perszewska
Tom 2 cyklu Someone

Ocena: 5 (6 głosów)

Wczoraj skończyłam czytać "Someone Else" jest to druga część serii i powiem szczerze, że o wiele bardziej do mnie trafiła. Możliwe dlatego, że w pierwszej części już bardzo zaintrygowała mnie relacja Cassie i Auriego i była bardzo ciekawa jak to wszystko się rozwinie. Dzięki tej powieści moja ciekawość została zaspokojona w pełni ? w przyszłości kiedyś myślę, że sięgnę po trzecza część tej serii gdyż to Lucien jest moim zdaniem bardzo intrygującą postacią. Aliza także, ale jednak on bardziej mnie intryguje na ten moment.

Jeśli chodzi o tą powieść to autorka po raz kolejny porusza trudny temat. Jak się domyślacie (jeśli Czytaliście pierwsza część i nie jest to spojler) chodzi o rasizm. Nie jest to temat przewodni książki, ale fajnie jest to tutaj wplecione. Autorka ma bardzo fajny, lekki styl i te książki czyta się naprawdę z ogromną przyjemnością. Jestem bardzo ciekawa kolejnej części i mam nadzieję, że za jakość czas uda mi się ją dorwac i przeczytać ?

Tagi: dla młodzieży

Kup książkę Someone else

REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Someone else
Inne książki autora
Tylko bądź przy mnie
Laura Kneidl; 0
Okładka ksiązki - Tylko bądź przy mnie

Kontynuacja i zamknięcie historii Sage, którą czytelnik poznał w tomie "Tylko mnie kochaj". Po dramatycznym rozstaniu z Luką, Sage ląduje w tanim...

Zobacz wszystkie książki tego autora