Speedlove

Wydawnictwo: Szósty Zmysł
Data wydania: 2021-10-27
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366737372
Liczba stron: 372
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Czytajka93

Ocena: 5.8 (5 głosów)

Dzisiaj prezentuję Wam książkę idealną na wakacje autorstwa @j.dean.dziekanska pt. Speedlove.

 

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Szósty zmysł

 

Autorka @j.dean.dziekanska w prologu przedstawia nam życie 17-letniej Aleksandry, która wraz z rodzicami opuszcza miejsce, w którym się wychowała, czyli swoje ukochane Włochy oraz najbliższego przyjaciela Tito. Zmuszona jest zamieszkać w Polsce, w kraju, w którym się urodziła. 

 

Dziś Alex ma 26 lat, ma poukładany świat w Polsce, z wykształcenia jest inżynierem materiałowym, dodatkowo zajmuje się projektowaniem oraz architekturą. Dla swojego ojca Alfredo była wszystkim. Jednak nie zawsze jest tak jak powinno być. 

Tata - słynny mistrz świata w wyścigach motocyklowych, w wieku 44 lat ulega wypadkowi i jest w śpiączce. Przebywa w szpitalu w Polsce, który opłaca tajemniczy darczyńca.

 

Pewnego dnia Alex otrzymuje propozycję od swojego ojca chrzestnego Emilia. W końcu może spełnić swoje marzenie i zostać następczynią Alfredo w wyścigach motocyklowych, by tego dokonać musi wrócić do Włoch i zmierzyć się ze swoim dawnym życiem. Niespodziewanie spotyka swojego byłego przyjaciela Tito, z którym nie miała kontaktu przez 5 lat. Ten już nie przypomina słodkiego chłopca, z którym Alex spędzała wspólnie czas i przeżywała przygody. Wcale nie jest zadowolony z jej powrotu do miejsca, gdzie zaczęła się ich przyjaźń. Co ukrywa przed swoją przyjaciółką Tito? Dlaczego ją od siebie odpycha? 

 

Gdy Alex jedzie na swoje pierwsze mistrzostwa Moto GP w Argentynie poznaje braci Pez?za: starszego Vincenta oraz młodszego Lukasa.

 

Lukas jest bardzo przystojnym, pewnym siebie Hiszpanem, a jego tęczówki oczu są w różnych kolorach. Zaręczony z piękną Evą. Czy na pewno ją kocha a może jest z nią zaręczony tylko dla pieniędzy? Gdy na jego drodze pojawia się Alex wszystko się komplikuje. Między nimi zaczyna iskrzyć od pierwszego spotkania...

 

Czy mafijne porachunki sprzed lat ojca chrzestnego i Alfredo mają powiązania z wypadkami Alex na torze wyścigowym? Jakie tajemnice kryje Lukas? Kto okaże się tajemniczym darczyńcą ojca Alex? Kogo wybierze Lukas Evę, czy, Alex? Czy Alex będzie umiała dokonać słusznych wyborów? Odpowiedzi zawarte są w lekturze ?.

 

Książka jest świetnie napisana. Dostarczyła mi wulkanu emocji, na końcu w oczach pojawiła się łezka. Bardzo polubiłam postać Alex, która była bardzo silną kobietą, doskonale odnalazła się w męskim świecie rywalizacji, Lukasa, który starał się być zawsze przy niej, a na końcu obdarzył ją miłością. Sceny erotyczne są doskonałym dopełnieniem książki i nie są przesadzone. W lekturze mamy ukazaną walkę o miłość, przyjaźń, ból po stracie ojca. Obrazuje nam także jak niebezpieczne są wyścigi motocyklowe. Dziękuję za stworzenie cudownych bohaterów lektury a także doskonałej książki autorce @j.dean.dziekanska. A Wam moi drodzy czytelnicy polecam ją z całego ?!

 

 

Tagi: bóg

Zobacz opinie o książce Speedlove

Kup książkę Speedlove

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy