Spragnieni, by kochać

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2021-01-27
Kategoria: Romans
ISBN: 9788380538429
Liczba stron: 432
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Andżelika Arendarska

Ocena: 5.5 (6 głosów)

Eryk i Ewelina to dwójka osób pochodząca z dwóch różnych światów. Czy w tym przypadku może istnieć miłość?

 

Ewelina to wycofana, tajemnicza i zamknięta w sobie dziewczyna, która nie miała łatwego życia. Lecz to tylko pozory, gdyż wewnątrz jest nadal kruchą dziewczynką z ubogiego domu. Natomiast Eryk to chłopak, który ma wszystko - kochającą rodzinę, zabawnych przyjaciół. 

 

"Spragnieni, by kochać" to przede wszystkim opowieść o tragediach i walce z problemami. Pokazane jest również jak różne można mieć dzieciństwo, gdyż jedni mają wszystko a drudzy muszą walczyć o każdy kęs. Książka ta jest również nasycona miłością, gdyż bohaterowie lgną do siebie, choć dziewczyna nie chce tego po sobie pokazać, ponieważ boi się, że straci zaufanie kolejnej osoby przez swoją przeszłość, ale akurat chłopaka toto nie odstrasza, a wręcz przeciwnie -  nie poddaje się i walczy za nich oboje.

Według mnie powyższa książka to emocjonalny rollercoaster. Na własnej skórze możemy poczuć zarówno dobre, jak i złe chwilę. Widać, że autorka w prosty sposób pokazuje czytelnikom, że życie nie jest "usłane tylko różami", ale również "kolcami", które mogą nas w każdej chwili zranić. 

 

Moim zdaniem powyższa historia to wyciskacz łez i złamie nie jedno serce wśród czytelników. Książkę gorąco wam polecam i mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na kolejny tom. 

 

 

Za możliwość przeczytania i zaufanie bardzo dziękuję wydawnictwu.

 

Moja ocena: 10/10

 

 

Tagi:

Kup książkę Spragnieni, by kochać

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Spragnieni, by kochać
Inne książki autora
Spragnieni, by żyć
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Spragnieni, by żyć

Nigdy nie jest za późno, by walczyć o siebie. Przekroczenie progu dorosłości dla wielu z nas to czas wyborów i poszukiwania własnej drogi. Ale...

Grzech pierworodny
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Grzech pierworodny

Miłość pełna pasji i namiętności. Przyjaźń, która przetrwa wszystko. Dwa zwaśnione rody, które niegdyś żyły w zgodzie. Miłość. Honor. Lojalność. Tajemnica...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Albo jesteś dla kogoś wszystkim, albo nikim. Tu nie ma miejsca na półśrodki.


Więcej