Syn mafii. Walka o dziedzica

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-01-11
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366754027
Liczba stron: 360
Dodał/a opinię: Edyta Giersz
Tom 2 cyklu The Costello family

Ocena: 5 (6 głosów)

Co wyróżnia książki Samanty Louis od innych mafijnych romansów? Przede wszystkim to, że autorka duży nacisk kładzie na opisywanie mafijnych struktur i praw, jakie nimi rządzą. Po przeczytaniu pierwszego tomu, a zwłaszcza sposobie, w jaki się zakończył, z niecierpliwością czekałam na kontynuację. Miałam jednak małe obawy, czy nie będzie ona słabsza, bo „Syn mafii” był naprawdę rewelacyjną historią. Muszę przyznać, że niepotrzebnie się martwiłam, bo „Syn mafii. Walka o dziedzica” była utrzymana na tym samym poziomie, i naprawdę z wielką przyjemnością przerzucałam kolejne strony.

 

Tym razem jednak, co mnie bardzo ucieszyło, mamy sporo wątku miłosnego. Możemy zauważyć, jak wyjątkowa więź łączy Audrey i Sala, ale także zauważyć jaka zmiana w nich zaszła na przestrzeni lat. Rozwój postaci, świetna fabuła, chemia, i sceny miłosne, które nie są „jakieś”, bo choć nie ma ich zbyt wiele, to nie są tandetne, gwarantują naprawdę dobrze spędzony czas nad lekturą. Samanta Louis delikatnie gra czytelnikom na emocjach, a tajemnice, które towarzyszą nam niemalże do samego końca świetnie budują napięcie i niejednokrotnie powodują zaskakujące zwroty, a co ważniejsze – nie ma tutaj niepotrzebnego przeciągania fabuły, wszystko dzieje się płynnie i szybko, przez co nie zdążymy się nawet oderwać od książki, a już przerzucamy ostatnią stronę. A na końcu, nie lada zaskoczenie, bo w życiu nie spodziewałabym się takiego zakończenia książki. Nie powiem na jego temat nic więcej, żeby nie zepsuć nikomu niespodzianki, więc pozostaje mi już tylko bardzo polecić wam ją polecić.

Tagi:

Zobacz opinie o książce Syn mafii. Walka o dziedzica

Kup książkę Syn mafii. Walka o dziedzica

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Zła Miłość
Samanta Louis0
Okładka ksiązki - Zła Miłość

Przyjaźń, miłość i bolesna prawda. Jaka miłość sprawia, że gdy ją wyznasz, twój kochanek odchodzi? Z pewnością jest to zła miłość. Ale czy ta miłość...

Breaking rules. Gra rozpoczęta
Samanta Louis0
Okładka ksiązki - Breaking rules. Gra rozpoczęta

Andrea Wilson nigdy nie przypuszczała, że stanie się bohaterką swojej książki, a jej poukładane życie rozsypie się jak domek z kart. Zdradzona przez wieloletniego...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Jesteś królową, angelo. Królową Mafii, więc ma bić od ciebie szyk i elegancja. Jesteś poważną osobistością w półświatku i tak też masz się zachowywać.


Więcej
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy