Szamańske tango

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2021-09-15
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788382102550
Liczba stron: 448
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Honorata Jamroży
Tom 2 cyklu Trylogia szamańska

Ocena: 5 (13 głosów)
Inne wydania:

Pierwszy tom cyklu szamańskiego ,,Szamański blues" był dobry, ale też mnie jakoś nie zachwycił, za to ,,Szamańskie tango" wciągnęło mnie już od pierwszej strony i to tak, że książkę odłożyłam dopiero jak dotarłam do ostatniej strony. A zakończenie sprawiło, że chciałabym już mieć ostatni tom.
W tej części bardzo dużo można dowiedzieć się o Sępie, praktycznie wszystkie tajemnice zostały wyjaśnione. Po części można zrozumieć, dlaczego zachowuje się on tak, a nie inaczej.
Witkacy również bardzo dojrzewa, pewne wydarzenia sprawiają, że zaczyna inaczej patrzeć na swoje życie i wartości, w końcu zostaje też zmuszony do przejścia inicjacji, która tak jak się tego obawiał, do najłatwiejszych nie należy.
Jak tom pierwszy skupiał się bardziej na wątkach kryminalnych, tak w tej części jest go bardzo mało, praktycznie tylko jeden przypadek, za to dużo jest magii i szamanizmu, którego wcześniej mi zabrakło.
Tak jak i w poprzednich książkach autorki, tak i tutaj można znaleźć kilka pasujących do treści ilustracji, sama okładka również mi się podoba.

Tagi:

Zobacz opinie o książce Szamańske tango

Kup książkę Szamańske tango

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Szamański blues
Aneta Jadowska0
Okładka ksiązki - Szamański blues

Witkacy miał nadzieję, że jeśli zaliczy kryzys przed czterdziestką, będzie się on objawiał idiotycznie szybkim samochodem i nieprzyzwoicie ślicznymi kobietami...

Akuszer Bogów
Aneta Jadowska0
Okładka ksiązki - Akuszer Bogów

Wszystko, w co wierzyła, okazało się kłamstwem. Nie wie już, kim jest ani czemu przez większość życia karmiono ją bredniami. Była mistrzynią fałszywych...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Reklamy