Szklany las

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2019-04-24
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788366234666
Liczba stron: 448
Tytuł oryginału: The Glass Forest
Dodał/a opinię: zaczytana_opisan

Ocena: 4 (3 głosów)

Angie to młoda mama i żona Paula. Para wiedzie szczęśliwe i spokojne życie, aż pewnego dnia bohaterka odbiera telefon od Ruby, bratanicy męża. Dziewczyna dzwoni ze straszą informacją, która na zawsze zmieni życie rodziny Glassów. Bowiem ojciec Ruby został znaleziony martwy, a matka pozostawiając tylko krótki list, zniknęła. Angie i Paul postanawiają przyjechać do rodzinnego domu Ruby, aby być z nią i wspierać w tym trudnym czasie. Wraz z przyjazdem Angie zaczyna zauważać dziwne zachowanie męża i jego bratanicy. Bohaterka ma wielki mętlik w głowie, a z każdym dniem przybywa coraz więcej pytań. Nic co z początku wydawało się proste, niestety takie nie jest. Coraz więcej niewiadomych, tajemnic, odkryć, które sprawiają, że Angie sama nie wie komu może wierzyć. Co tak naprawdę skrywa rodzina Glassów?

"Szklany las" to lektura względem, której miałam pewne oczekiwania. Opis bardzo mnie zaintrygował, ale niestety sama lektura mnie rozczarowała. Akcja, która bardzo się ciągła i tak naprawdę do samego końca nie mogłam się w nią wkręcić. Liczyłam na dawkę wielkich emocji, które będą trzymać w napięciu i z każdą kolejną stroną nabierać większego rozmachu, ale niestety nic takiego nie miało miejsca. Jedynie bohaterowie zostali dość ciekawie przedstawienie. Szczególnie postać Ruby bardzo mi się spodobała, taka tajemnicza, cicha, trochę straszna bohaterka, która intrygowała swoją postawą. Historia, w której jest pełno tajemnic, przez co łatwo się w tym wszystkim pogubić. Wszystko co z pozoru wydawało się łatwe nagle okazuje się czymś niezwykle skomplikowanym, na co potrzeba więcej czasu, aby zdołać to rozpracować. Książka, która niestety nie zdobyła moje serca, a bardzo żałuję, bo zapowiadała się naprawdę interesująco.

Tagi: Stany Zjednoczone Ameryki (USA)

Kup książkę Szklany las

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Szklany las
Inne książki autora
Wyśnione życie
Cynthia Swanson0
Okładka ksiązki - Wyśnione życie

Prowokujący i niezwykle mocny debiut o kobiecie, która musi pogodzić rzeczywistość z kuszącym światem pochodzącym ze świata snów Denver...

Zobacz wszystkie książki tego autora