Sztauwajery

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-06-29
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788328719040
Liczba stron: 320
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Colibri
Tom 3 cyklu Paprocany

Ocena: 5.13 (16 głosów)

Recenzja ,,Sztauwajery"

,,Jeżeli nie zależy ci na niczym, niczego nie można ci zabrać."

,,Sztauwajery" to powieść wydana w 2022r. jej autorką jest, dobrze znana z takich powieści jak ,,Paprocany" czy ,,Mala M." Paulina Świst. Prywatnie adwokat prowadząca własną kancelarię adwokacką we Wrocławiu. Wśród jej książek można znaleźć takie pozycje jak cykl ,,Prokurator" czy ,,Karuzela". Ostatnio wyszła jej najnowsza powieść ,,Sztauwajery" czyli kontynuacja cyklu ,,Paprocany".

Julia Czerny zajmuje się prawem gospodarczym, bo jak sama twierdzi nie nadaje się do prawa karnego. Na studiach jednak zaprzyjaźniła się z Zośka. To ona zajmuje się prawem karnym i przyjaźni z Pauliną. Julia nie ma wątpliwości że nie nadaje się do takiego życia jakie prowadzą dziewczyny, pełne stresów i walki o klientów. Jej zawód jest prostszy, tylko liczby i dokumenty. Niestety kobieta musi się pożegnać ze swoim spokojnym życiem, bo dopuściła do swojego świata nikogo innego jak Lucjana Złockiego zwanego ,,Lucą". Wszyscy wiedzą że coś się dzieje, Paulina, Zośka, Marcin czują że Luca coś kombinuje. Nikt jednak nie podejrzewa co to będzie, ale wiedza że ktoś może zginąć. Co Luca zamierza i o co w tym wszystkim chodzi? 

,,Sztauwajery" to książka lekka i wciągająca. Bardzo lubię takie powieści, kiedy potrzebuje się zrelaksować i odpocząć przy czymś zabawnym. Paulina Świst jak zawsze nie zawodzi. Podaje nam niezłą dawkę humoru jak również wciągającą historię. Myślę że z tej serii książek jest to najlepsza część opowieści.

Tagi: Thrillery prawnicze i polityczne

Zobacz opinie o książce Sztauwajery

Kup książkę Sztauwajery

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Prokurator
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Prokurator

Trzydziestoletnia, niezwykle atrakcyjna Kinga Błońska jest szczęśliwą kobietą. To znaczy była. Od wielu lat dzieliła życie z tym samym mężczyzną a zawodowo...

Sitwa
Paulina Świst0
Okładka ksiązki - Sitwa

"Sitwa" Pauliny Świst to kolejny mocny tytuł w dorobku najgłośniejszej polskiej debiutantki ostatnich lat. Po bestsellerowej "Karuzeli" przyszedł czas...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Dlaczego mnie zabiłaś?
Andrzej Marek Grabowski
Dlaczego mnie zabiłaś?
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Gorath. Uderz pierwszy
Janusz Stankiewicz
Gorath. Uderz pierwszy
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy