Szukając siebie

Wydawnictwo: Vectra
Data wydania: 2019-12-06
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788365950307
Liczba stron: 264
Dodał/a opinię: Edyta Giersz

Ocena: 4.67 (3 głosów)

Książka „Szukając siebie” była na moim TBR już od dłuższego czasu. Tak naprawdę nie wiem od czego zacząć tę recenzję, żeby choć w połowie oddać to, co czułam podczas lektury.

Nie była dla mnie łatwa w odbiorze. Płakałam i zadawałam sobie co chwilę pytania na temat właściwie wszystkiego, co możliwe. Być może dlatego, że poniekąd otworzyła stare, wydawać by się mogło zabliźnione rany? A może dlatego, że jest to boleśnie realna historia, która tak naprawdę przydarzyć może się każdemu z nas? Bartek wykonał naprawdę kawał dobrej roboty budując i opisując emocje związane z sytuacją, w jakiej znalazł się główny bohater. „Szukając siebie” pokazuje czytelnikom skraj beznadziejności, gniewu, złamanego serca, żalu, dając momentami nadzieję, a także chwilami uzdrowienie i szczęście. Dodatkowo oświeca czytelnika w wielu sprawach, które naprawdę mają znaczenie w życiu młodych ludzi. Dotknęła mnie na każdym możliwym poziomie, ale zakończenie? Totalnie nie spodziewałam się takiego zwrotu, patrzyłam na ostatnią stronę, mrugając oczami i myśląc: ale jak, dlaczego?!

Moim zdaniem jest to naprawdę udany, napisany lekkim i prostym językiem debiut. Mnie wciągnęła już od pierwszej strony, była to smutna, ale jednocześnie inspirująca podróż, dlatego szczerze polecam i z niecierpliwością czekam na kontynuację.

Tagi:

Kup książkę Szukając siebie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Szukając siebie
Recenzje miesiąca
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Kaprys milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Kaprys milionera
Pieniądze albo kasa
Paweł Beręsewicz
Pieniądze albo kasa
Pokaż wszystkie recenzje