Taka miłość się zdarza

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2020-01-22
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788380759794
Liczba stron: 364
Dodał/a opinię: Małgorzata Styczeń

Ocena: 5.67 (3 głosów)

Klara to młoda kobieta, której życie przygotowało wiele nieprzewidzianych i zaskakujących niespodzianek. 
Moja przygoda z młodą Klarą i jej perypetiami rozpoczęła się właśnie od książki "Taka miłość się zdarza", która jak się dopiero później dowiedziałam jest dalszymi losami dziewczyny, która przeżyła już swoją pierwszą miłość i została okrutnie porzucona przed planowanym ślubem. Niemniej jednak bez większego problemu odnalazłam się w losach bohaterów tej powieści. 
Klara tworzy wraz ze Stasiem szczęśliwy i zgrany duet w życiu. Ich związek, mimo iż jest sprawą dość świeżą, to potrafią porozmawiać o wszystkim, wspierają się w trudnych życiowych chwilach i podejmowaniu decyzji. 
Staszek nie miał łatwego życia, dlatego gdy Klara znajduje u niego tajemniczą kartkę podpisaną inicjałem M. postanawia jej wszystko wyjaśnić, nie ukrywając żadnych sekretów z przeszłości. Postanawia nie tylko powiedzieć o obecności siostry w jego życiu, ale również chce, aby Klara ją poznała. 
Klara wraz z mamą i babcią postanawiają odnaleźć dziadka Staszka, który okazuje się, że żyje i ma się dobrze, a o istnieniu ich rodziny nie ma pojęcia. Dodatkowo w ich życiu niespodziewanie pojawia się szczęśliwa, aczkolwiek przez nikogo niespodziewana wiadomość. Staszek i Klara mimo tego, iż nie są ze sobą długo i nie zdążyli się jeszcze w pełni sobą nacieszyć, niebawem w ich życiu ma pojawić się nowy członek rodziny, ich potomek, z którego mimo wszystko niezmiernie się cieszą. 
Bardzo lekka książka, która czyta się z wielką przyjemnością i bardzo sympatycznie. Ja mimo, iż zaczęłam od ostatniej części jestem pewna, że nadrobię pozostałe części i od podszewki poznam losy tych niezwykle sympatycznych bohaterów, którzy przypadli mi do gustu. 
Zdecydowanie polecam dla wszystkich miłośników lekkiego pióra. Mi twórczość autorki przypadła do gustu, dlatego jestem przekonana, że to dopiero początek mojej przygody z jej literaturą. 

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Kup książkę Taka miłość się zdarza

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Taka miłość się zdarza
Inne książki autora
Dom Pod Trzema Lipami. Za siódmą górą
Agnieszka Jeż0
Okładka ksiązki - Dom Pod Trzema Lipami. Za siódmą górą

Co decyduje o naszym losie: przypadek czy przeznaczenie? Klara, porzucona przez narzeczonego tuż przed ślubem, jest przekonana, że nad jej życiem ciąży...

Serce z szuflady
Agnieszka Jeż0
Okładka ksiązki - Serce z szuflady

Pierwszy tom serii "Dom Pod Trzema Lipami”. Na palcu błyszczał diament, w szafie wisiała piękna sukienka, a serce Klary przepełniała radość. Jeszcze...

Recenzje miesiąca
Czarne Miasto
Marta Knopik
Czarne Miasto
Raptus
Magdalena Kulus
Raptus
Światło ukryte w mroku
Sharon Cameron
Światło ukryte w mroku
Dzieci, których nie ma
Renata Piątkowska;
Dzieci, których nie ma
Zamieć
Gabriel Dylan
Zamieć
I co ona ma zrobić?
Holly Bourne
I co ona ma zrobić?
Złodziejka truskawek
Joanne Harris
Złodziejka truskawek
Szpieg za miliard dolarów
David E. Hoffman
Szpieg za miliard dolarów
Pokaż wszystkie recenzje