Teraz mogę wszystko

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2021-09-30
Kategoria: Romans
ISBN: 9788382195033
Liczba stron: 384
Dodał/a opinię: przyrodaz

Ocena: 4.67 (3 głosów)

Niesamowita książka w której historię wkręciłam się od razu. Polubiłam jej główną bohaterkę, choć jej matkę już niekoniecznie. Nie bardzo dostrzegała problemy córki i zamiast cieszyć się z nią, że uwolniła się od człowieka, który ją krzywdził, to od razu zaczęła prawić wywody:

,,I jak się czujesz jako rozwódka i samotna matka?"

No faktycznie, oparcie było z jej strony niczym na taborecie w kuchni. Na całe szczęście Madelaine nie miała zamiaru ukazywać swoich boleści związanych z rozwodem, tylko wzięła byka za rogi. Postanowiła skorzystać z wolności i zrobić coś o czym od dawna marzyła. W małżeństwie w wielu rzeczach była blokowana, dlatego teraz oddycha pełną piersią i czerpie same korzyści. Odrzuca wszystkich mężczyzn, których uważa za niemiłosierne problemy i cieszy się życiem. Niestety jej sielanka nie trwa zbyt długo, gdyż to, co dotychczas jej przeszkadzało, teraz objawia się w formie tęsknoty. Tych myśli, kiedy mogła się do kogoś przytulić, lub opowiedzieć o tym, co ją boli. Do romantycznych chwil i spojrzeń wypełnionych szaleństwem. Czy więc jej tęsknota będzie na tyle silna, że da szansę jednemu z mężczyzn?
Muszę przyznać, że jej wybór nie będzie łatwy, bo każdy z nich posiada to coś... U każdego coś straci i coś zyska. Każdy da jej coś innego, czego nie będzie w stanie zapewnić drugi. Prawdziwy zamęt, który ogarnął nawet moje myśli.
Jest to porządny, choć wyrafinowany erotyk. Napisany z pasją i lekkością przekazu. Tutaj nie trzeba wkładać wysiłku w czytanie, czy też w myślenie, bo książka praktycznie czyta się sama. Na domiar posiada w sobie taki niedosyt, takie małe niedopowiedzenie, które bardzo przyciąga i nie pozwala jej odłożyć na bok. To pozycja dla każdej kobiety, bez względu na to, czy jest w swoim życiu spełniona, czy nie. Rozpali wasze zmysły i ukarze prawdę, do której wiele z nas nie chce się przyznać. Jednak istnieją na świecie takie rzeczy, które sprawiają, że chce się żyć i wstawiać rano. I nie jest to wcale wolność, którą przeczytamy na początku książki;-)

Tagi:

Zobacz opinie o książce Teraz mogę wszystko

Kup książkę Teraz mogę wszystko

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także