Teraz twój ruch

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-07-28
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328717619
Liczba stron: 320
Tytuł oryginału: The Game Plan
Dodał/a opinię: justynazniszczol

Ocena: 5.18 (11 głosów)

Trzecie część serii GAME ON w prawdzie niczym nie zaskakuje, a wręcz powiela wcześniejszy schemat miłosny, ale mimo to za każdym razem wrzuca bohaterów w inny problem.

Tym razem bohaterowie mierzą się z problemem, życia na świeczniku i wszelkich zagrożeń z tym związanych. Okazuje się bowiem, że Ethan Dexter, człowiek który trzymał się z dala od skandali obyczajowych, zostaje wplątany w iście szatańską intrygę, następuje cały szereg zdarzeń, które wyciągają na światlo dzienne intymne zdjęcia Dexa i jego dziewczyny Fi. Para musi się mierzyć z falą niewybrednych komentarzy, hejtem w sieci i stawić czoła rodzinie, która w sieci zobaczyła ich zdjęcia i kopie korespondencji.

Autorka dotknęła tym samym dość poważnego problemu jakim jest hejt w sieci, pokazała jak łatwo można zniszczyć związek, zdeptać poczucie własnej wartości i stracić szacunek do siebie. Łatwo w sieci oceniać krytycznie nie bacząc na konsekwencje dla tych, których nasze komentarze dotyczą. Pokazała też z czym mierzą się pary które ze względu na wykonywany zawód są pod nieustającym ostrzałem paparazzi i portali plotkarskich. To niełatwa rola i niesie z sobą wiele zagrożeń.

Jak zwykle książkę Callihan czytało się szybko i naprawdę dobrze się przy niej bawiłam.

Przy tej okazji chciałam zwrócić uwagę na świetne tłumaczenie tekstu, to też jest ciężka praca i trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby tłumaczony tekst nie odbiegał od oryginału i był ciekawy dla czytelnika.

Polecam książki Kristen Callihan, tworzy naprawdę przyjemne, pełne emocji historie, z bohaterami budzącymi sympatię czytelników.

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Teraz twój ruch

Kup książkę Teraz twój ruch

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Niedopasowani
Kristen Callihan0
Okładka ksiązki - Niedopasowani

Podobno przeciwieństwa się przyciągają. Ale przyciąganie między Rhysem a Parker może doprowadzić do katastrofy. Parker Brown nie może uwierzyć, że...

Więcej niż przyjaciel
Kristen Callihan0
Okładka ksiązki - Więcej niż przyjaciel

Gray nie przyjaźni się z kobietami. Tylko z nimi sypia. Do czasu aż poznaje Ivy. Gwiazda futbolu Gray Grayson nie ma ochoty prowadzić różowego...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Jakie to uczucie, gdy jesteś częścią kogoś innego? Gdy on jest częścią ciebie? Gdy będzie przy tobie choćby nie wiem co?


Więcej
Recenzje miesiąca
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy