The Office. Dzień w podstawówce Dunder Mifflin

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2021-04-13
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 9788382021721
Liczba stron: 40
Tytuł oryginału: The Office: A Day at Dunder Mifflin Elementary
Dodał/a opinię: przyrodaz

Ocena: 4 (2 głosów)

,, Jestem Michael Scott. Jestem przewodniczącym klasy w Szkole Podstawowej Dunder Mifflin. I przewodzę wspaniałej klasie".

Ta książka jest po prostu wyśmienita! Niby bajka, a jednak potrafi uczyć nawet dorosłych. Może zacznę od tego, że już na wstępie oferuje nam pewną zabawę, w której mamy odszukać kilkanaście ukrytych przedmiotów. Czytając ją, sama ich poszukiwałam, chcąc się przekonać, czy jestem takim wzrokowcem za jakiego się uważałam;-) To są proste rzeczy, ale uczą spostrzegawczości. Dziecko musi zapamiętać tekst i ukrytą rzecz, co było wspaniałą zabawą. Na dodatek cała książka jest w twardej oprawie, co sprawiło, że wygodnie mi się ją trzymało. Posiada wiele kolorowych obrazków, które sama podziwiałam z uśmiechem. Od razu polepszył mi się humor:-)
Powiem wam, że dla mnie ta bajka jest bardzo pouczająca, choć kierowana dla dzieci już od pierwszej klasy podstawowej. Uczy ona, że nawet będąc przewodniczącym można czegoś nie potrafić. To nie jest złe, kiedy się czegoś nie umie. Nikt z nas nie jest doskonały, a tutaj możemy naprawdę podbudować pewność siebie swoją i dzieci. Z niej dowiedzą się, że czasem dobrze jest o coś poprosić, bo proszenie się nie jest czymś złym. My jako rodzice możemy to dzieciom tłumaczyć, ale chyba sami doskonale wiecie, że książki, czy też nauczyciele mają tutaj większy wpływ na dzieci, niż my sami. Ona ukarze wam jak zyskać sympatie kolegów z klasy i jak się bawić, by nikogo nie skrzywdzić. Podkreśla fakt, że każdy z nas jest inny i nie powinno to nikogo dziwić. Są dzieci niższe i wyższe. Są tęższe i chuderlaczki. Razem w szkole naprawdę można się świetnie bawić i wiele od siebie nauczyć. Literki są tutaj duże, więc dziecko, które już zaczyna je poznawać, samo może próbować ją przeczytać. Młodszym możemy nawet przedstawić jak wygląda szkoła i co się w niej znajduje. Jak wyglądają zabawy i czego mogą się tam spodziewać. Dla mnie lektura obowiązkowa już dla dziecka z zerówki. Po niej z pewnością nic go nie zaskoczy i śmielej podejdzie do pierwszego dnia w szkole:-)

Tagi:

Zobacz opinie o książce The Office. Dzień w podstawówce Dunder Mifflin

Kup książkę The Office. Dzień w podstawówce Dunder Mifflin

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kartoteka Pitera P.
Jacek Wiśnicki
Kartoteka Pitera P.
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Monika Kowalska (I)
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Maja Orety i skarb Szkocji
Eliza Sarnacka-Mahoney
Maja Orety i skarb Szkocji
Na zawsze
Karolina Winiarska
Na zawsze
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Pokaż wszystkie recenzje