Tylko jedno kłamstwo

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2017-11-08
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788380533110
Liczba stron: 396
Tytuł oryginału: While You Were Sleeping
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Aga Zano
Dodał/a opinię: Elżbieta Chudy

Ocena: 4.75 (12 głosów)

Bardzo dobry thriller psychologiczny. Super mi się czytało chociaż po mocnym wstępie kilkadziesiąt stron było o niczym. W tej pozycji nie chodzi o tytułowe "jedno" kłamstwo, tu jest rzeka, morze a nawet ocean kłamstw. Kłamią wszyscy, zatem czy jest ktoś, komu można jeszcze zaufać? Miałam dwoje kandydatów na zabójcę a autorka i tak wyprowadziła mnie w las. Takiego rozwiązania zupełnie się nie spodziewałam. Będę czytać kolejne książki autorki.

Kup książkę Tylko jedno kłamstwo

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Tylko jedno kłamstwo
Inne książki autora
Córeczka
Kathryn Croft0
Okładka ksiązki - Córeczka

Osiemnaście lat temu porwano ci córkę. A dziś do ciebie wróciła. Osiemnaście lat temu nieznany sprawca uprowadził Helenę, sześciomiesięczną córkę...

Poza kontrolą
Kathryn Croft0
Okładka ksiązki - Poza kontrolą

Będę tutaj cały czas. Nic nie możesz na to poradzić. Gdy Callie wychodzi za mąż za Jamesa, wdowca z dwójką dzieci, jest przekonana, że jej marzenie...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Wszyscy kłamią. Gdzieś to kiedyś czytałam. Że nieważne, jak uczciwi i porządni jesteśmy we własnych oczach, każdy z nas i tak kłamie. Różni się tylko skala.


Więcej

"To nie byłam ja. Wiem, że to nie byłam ja. Ale gdy wychodziłam, drzwi wejściowe były zamknięte i nigdzie nie widziałam śladów włamania. <Nie zastanawiaj się nad tym za bardzo, bo cię to zniszczy.>"
 


Więcej
Więcej cytatów z tej książki