Tylko nie on

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-08-18
Kategoria: Romans
ISBN: 9788328717718
Liczba stron: 320
Tytuł oryginału: The Two of Us
Dodał/a opinię: justynazniszczol

Ocena: 4.56 (9 głosów)

Kennedy Fox pokochałam za serię o braciach Bishop i chyba na tym moja miłośc się skończy. Niestety ksiazka ,,Tylko nie on" absolutnie nie może się mierzyć z poprzednią serią, a ja musze ją zaliczyć do niechlubnego grona książek ,,o niczym"

A miało być tak pięknie, temat na czasie choć rzecz dzieje się na samym początku pandemii, kiedy jeszcze nikt nie wie z czym mierzy się świat i jaki jest ten straszny wirus. Każdy chce się izolować, każdy się boi, ogranicza kontakty, przechodzi na tryb pracy lub nauki zdalny. Nasi bohaterowie również uciekają przez wirusem do chaty w górach, tyle, że jedno nie wie o tym, że drugie tam będzie. Czy osoby z dwóch zupełnie różnych światów, wytrzymają ze sobą w zamknięciu przez tyle czasu? Czy samotność i odosobnienie to rzeczywiście najlepsze rozwiązanie na kryzysowy czas? A może właśnie samotność i izolacja to nasz największy wróg? Może z dala od zgiełku dużego miasta na wierzch wyjdą wszystkie lęki i słabości?

To był materiał na naprawdę dobrą książkę, a wyszła opowiastka, która niczego nie wniosła i pewnie zapomnę o tej książce tak szybko jak ją przeczytałam. Relacja głównych bohaterów jest tak prosta i przewidywalna, że aż trąci banałem, a przecież można by to trochę pokomplikować, zrobić im troszkę pod górę, rzucić piaskiem w oczy- tego mi zabrakło, było niestety słodko-pierdząco, a ten scenariusz już się przejadł.

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Tylko nie on

Kup książkę Tylko nie on

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Ten, którego pragnę
Kennedy Fox0
Okładka ksiązki - Ten, którego pragnę

Evan Bishop jest przystojnym lekarzem. Bezkompromisowym, ponurym, profesjonalnym. Zamiast zostać i pracować na rodzinnym ranczu, Evan złamał schemat...

Ten, którego szukam
Kennedy Fox0
Okładka ksiązki - Ten, którego szukam

John Bishop nie jest typowym samotnym ojcem. Jest zdystansowany, niecierpliwy i nieporadny. Prowadzenie rodzinnego pensjonatu BB ma pewne zalety...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy