Ucieczka z nieznajomym

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-07-14
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366890855
Liczba stron: 240
Dodał/a opinię: obliczababyagi

Ocena: 5.2 (5 głosów)

Historia, która sprawiła, iż na chwilę zapomniałam o rzeczywistości. Od pierwszej strony urzekła mnie fabuła. Mimo, iż z początku główna bohaterka trochę irytowała, to z każdą następna strona polubiłam ją coraz bardziej. Historia miłosna też nie przesłodzona, a rzekłabym ciekawa. Dla miłośników romansów idealna (Czyli dla mnie też ?).

Wiadomo zakończenie przewidywalne, ale to nie o to chodzi w tej książce. Tu ma być miło, lekko I przyjemnie. Ma być radość, nie zaszkodzi odrobinę dreszczyku (a tutaj takie momenty znajdziesz) oraz wciągające. Wszystko znalazłam.

Najbardziej mi się podobało, iż autorka wzięła na warsztat tak modny ostatnio zawód. Jaki nie zdradzę.? i najważniejsze, że to co w sieci nie zawsze jest do końca prawdą.

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Zobacz opinie o książce Ucieczka z nieznajomym

Kup książkę Ucieczka z nieznajomym

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Słodki kłamca
Katarzyna Bester0
Okładka ksiązki - Słodki kłamca

Mówią, że kłamstwo ma krótkie nogi. W tym przypadku - uwodzicielski wzrok i przyciągający magnetyzm. Świat Stelli legł w gruzach, kiedy...

Świąteczne nieporozumienie
Katarzyna Bester0
Okładka ksiązki - Świąteczne nieporozumienie

W Londynie roi się od choinek i bożonarodzeniowych dekoracji. Jednak Harper nie czuje magii świąt. Skupia się na pracy, bo to zawsze wychodzi jej najlepiej...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Reklamy