Ulica Strachu. Kill znaczy zabić

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2021-09-01
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788382650037
Liczba stron: 320
Tytuł oryginału: Give me a K-I-L-L
Dodał/a opinię: MadBookWorm

Ocena: 4.17 (6 głosów)

Tytuł trzeciej części wydanej serii jest bardziej wielowymiarowy, niż mogłoby się wydawać... tylko czy to aby na pewno chodziło o wywołanie dywagacji na temat śmierci, u czytelnika to nie wiem. Zostałem dogłębnie zraniony dialogami, które były dramatycznie słabe, bolały mnie rzęsy, brwi i swędziały zęby no mówiąc wprost, doświadczyłem subtelnego dyskomfortu.


,,Kill znaczy zabić" według mnie jest chyba najsłabszym tomem z wydanej trójki, bo o ile w poprzednich częściach pomijając absurdy występowała u mnie jakaś ciekawość, tak tutaj już niekoniecznie.


Sama historia opowiedziana w książce to temat już przerabiany w kilkuset filmach o amerykańskich nastolatkach więc trudno się spodziewać tak zwanych niespodziewajek.

Niezmiennie cenie styl autora, bo pisze w sposób lekki, bez niepotrzebnych dłużyzn, przez te książki się po prostu pędzi, gdyby tak jeszcze trochę popracować nad treścią. Chociaż jak mam się przyczepić to nie wiedząc czemu w tej części, Stine skupił się wyłącznie na czterech postaciach i w zasadzie my na dobrą sprawę nie poznaliśmy żadnej (no może jedną, ale to nie była znajomość typu, idziemy do knajpy i resetujemy łby do odcięcia zwojów mózgu odpowiadających za ruch, a bardziej znajomość typu, mijasz kogoś na ulicy mówicie sobie ,,Cześć" po czym pół dnia myślisz ,,kto to był?" - kto z Was chociaż raz tego nie miał ten nie zna życia)


Ta historia znajdzie zapewne pozytywnych odbiorców jednak ja się do nich nie zaliczę, dla mnie tutaj zabrakło wszystkiego, obiecanej grozy, dreszczyku, emocji czy nawet ciekawości. Podtrzymuję opinie z poprzednich recenzji dla fanów cyklu będzie to dobra zabawa dla mnie kolejna książka przeczytana do zapomnienia.


No i to tyle przeczytałem, przeżyłem i tak dalej...?Dbajcie o siebie najmilsi moi jedzcie warzywa, owoce, łykajcie witaminy i gdy nie ma pobocza to zawsze poruszajcie się lewą stroną, bo Bruce Lee kung fu karate mistrz nigdy nie uderza z lewej, chyba że tak to wtedy tak...


https://www.instagram.com/mad.book.worm/

Tagi: bóg

Zobacz opinie o książce Ulica Strachu. Kill znaczy zabić

Kup książkę Ulica Strachu. Kill znaczy zabić

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Idealna dziewczyna
R.L. Stine0
Okładka ksiązki - Idealna dziewczyna

Bohaterem książki jest uczeń liceum Shadyside - Brendy. Pewnej zimy, zjeżdżając na sankach ze swoją dziewczyną Sharon z niebezpiecznie stromej góry...

Ulica Strachu. Dziewczyna znikąd
R.L. Stine0
Okładka ksiązki - Ulica Strachu. Dziewczyna znikąd

Jedna z trzech książek serii ,,Ulica Strachu" inspirowana cyklem filmów o tym samym tytule. Produkcje dostępne na platformie Netflix od lipca 2021...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Jesteśmy twoi
Anna Ficner-Ogonowska
Jesteśmy twoi
Zgodne małżeństwo
Aleksandra Tyl
Zgodne małżeństwo
Echowa Góra
Lauren Wolk
Echowa Góra
Pola. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Pola. Wnuczka wariatki
Odzyskany los
Marzena Rogalska
Odzyskany los
Światło i cień
Katarzyna Majgier
Światło i cień
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy