Upadli

Wydawnictwo: Mag
Data wydania: 2010-05-24
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 978-83-7480-168-3
Liczba stron: 460
Tytuł oryginału: Fallen
Język oryginału: Angielski
Tłumaczenie: Anna Studniarek-Więch
Dodał/a opinię: mirand
Tom 1 cyklu Upadli

Ocena: 4.45 (38 głosów)

Czyta się łatwo i szybko. Jest napisana bardzo prostym , przejrzystym językiem, co pozwala na pochłanianie każdej strony w błyskawicznym tempie. Sam temat bardzo ciekawy. Klimatem bardzo przypomina mi pochłoniętą ostatnią przeze mnie serię Wybrani, z tą jedną różnicą, że tam nie ma wątków fantastycznych.

Pierwsza część jest w porządku, lecz tylko biorąc pod uwagę przeczytanie kolejnej części Udręka. Bez niej pierwsza część z  pewnością straciłaby na wartości. Wiedząc , że są kolejne z serii , czekam na to co się wydarzy. Dla kogoś kto skończy przygodę przy pierwszej części na pewno sam koniec będzie bez żadnego wyrazu , totalnie zawiedzie i może sprawić, że zrezygnujecie z kolejnych.

Ja sięgam po drugą część bo mam nadzieję, że będzie i lepiej i że koniec pierwszej części nie na darmo był właśnie taki.

Kup książkę Upadli

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Upadli
Inne książki autora
Przebaczenie
Lauren Kate0
Okładka ksiązki - Przebaczenie

Szkoła średnia bywa piekłem. Cam wie, co to znaczy być udręczonym. Żaden anioł nie zasłużył, by spędzić w Piekle tyle czasu, co on. A najnowszym wcieleniem...

Udręka
Lauren Kate0
Okładka ksiązki - Udręka

Drugi tom uzależniającego cyklu „Upadli”, w którym... MIŁOŚĆ NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY Piekło na ziemi. Tak właśnie czuje się Luce z dala...

Zobacz wszystkie książki tego autora