W cieniu terapeutki

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-10-06
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788328718463
Liczba stron: 352
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: Ogrod-ksiazek

Ocena: 5.06 (16 głosów)

Nie będę się rozpisywać o fabule, bo Autorka ukryła w niej wiele smaczków, które warto odkrywać samemu.
Dominującą bohaterką jest niewątpliwie Magda, psychoterapeutka, która kilka lat wcześniej straciła w wypadku męża i syna. Jednak mamy w książce narrację wieloosobową i daje nam to możliwość spoglądania na akcję z kilku punktów. Sama akcja jest wyjątkowo dynamiczna, sporo się tutaj dzieje. Do tego Autorka zwraca uwagę na szczegóły, dzięki temu całość zyskuje na wiarygodności.

Całość utrzymana w mrocznym i tajemniczym klimacie, dialogi pełne życia... Cóż mogę powiedzieć, że to niezwykle udany debiut. Czytałam z ogromnym zainteresowaniem. Dość szybko domyśliłam się kto jest mordercą, jednak nie miałam pojęcia jakie są tego powody. Przed lekturą nie zerkać do epilogu bo sobie zepsujecie niespodziankę, a wiem, że takie ciekawskie dusze tu są.

Pisałam w jednym z komentarzy na Instagramie , że trochę mnie epilog rozczarował i to mój błąd. To ostatnie dwa czy trzy rozdziały chętnie bym usunęła, ale tutaj odzywa się moja mroczna natura i mam świadomość, że dla wielu będą one wisienką na torcie. Natomiast san epilog jest palce lizać.

Myślę, że należy zapamiętać to nazwisko Anna Krystaszek!!! Gratuluję tak dobrego wejścia!!!
Książka dostępna w aplikacji empikgo jako ebook

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce W cieniu terapeutki

Kup książkę W cieniu terapeutki

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także