W Trójkącie Beskidzkim. Uśpione królowe

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2019-07-23
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788366217492
Liczba stron: 448
Dodał/a opinię: czytanienaplatan

Ocena: 4.67 (3 głosów)

Cyklu „W trójkącie beskidzkim” nie czytałam chronologicznie, ale w końcu trafiłam i na pierwszą część, w której wszystko się zaczęło.

 

Jak poznali się Konrad z Petrą i Marcin z Zeną? Jaką mroczną historię skrywa rodzina Zeny? Czego w swym życiu doświadczyła niezwykła Petra?

 

„Uśpione królowe” to nie kryminał, a powieść obyczajowa z wątkiem kryminalnym w tle. Pozostałe części są już bardziej wyważone, równoważąc makabryczne zbrodnie sympatycznymi kreacjami głównych bohaterów.

 

Ale i tu pojawia się seryjny morderca zabijający z ogromną brutalnością i jednocześnie sprytnie zacierający wszelkie ślady. Czy komisarzom uda się wpaść na trop Sprzedawcy snów? Jaki udział w śledztwie będą miały główne bohaterki?

 

Jak każdą z książek autorki, tak i tą przeczytałam w mgnieniu oka. Nareszcie moja ciekawość została zaspokojona i wszystkie elementy układanki wskoczyły na swoje miejsce.

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Kup książkę W Trójkącie Beskidzkim. Uśpione królowe

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Zobacz opinie o książce W Trójkącie Beskidzkim. Uśpione królowe
Inne książki autora
Wilcze kobiety
Hanna Greń0
Okładka ksiązki - Wilcze kobiety

Wilki zniknęły tak nagle, jakby rozwiały się w powietrzu, i gdyby nie ślady łap, wyraźnie widoczne na gładkiej powierzchni śniegu, gotowa by uznać ich...

Otulone ciemnością
Hanna Greń0
Okładka ksiązki - Otulone ciemnością

Komisarz Benita Herrera, po raz pierwszy w swojej karierze, staje przed zadaniem wytropienia seryjnego mordercy. Jego ofiarami są wyłącznie kobiety, a...