Wybór Charlotty

Wydawnictwo: Książnica
Data wydania: 2021-02-24
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-245-8467-3
Liczba stron: 304
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: igmoniczyta

Ocena: 5 (4 głosów)

Moje słowa w żaden sposób nie oddadzą tego, co czuję po przeczytaniu tej książki.

Nasza bohaterka stoi przed trudnym wyborem. Zostaje na świecie z macochą, która nie wzbudza pozytywnych odczuć. Charlotte ma dwa wyjścia: mieszkać kątem u macochy lub wyjść za mąż. Ale jak znaleźć męża bez pieniędzy? Czy czekać na wielką miłość, czy rzucić się w objęcia pierwszego kandydata? Charlotte modli się o jakąś wskazówkę z niebios i gdy ją dostaje, decyduje się wziąć sprawy w swoje ręce, ale miłość... Miłość jest pokrętna i potrafi wszystko skomplikować.

Charlott, cudowna kobieta, która po prostu zdumiewała mnie na każdym kroku. Silna, mądra, pełna empatii do świata. Uwielbiam takie bohaterki. Do tego dochodzi przepiękna fabuła o potędze pieniądza, o miłosnych tragediach, o codziennej walce serca z rozumem.

Ta lektura była nakraszana starodawnym XIX-wiecznym klimatem, emocjonująca i intrygująca. Czyta się ją po prostu z zapartym tchem, a niektórzy z pewnością tak jak ja uronią nawet trochę łez. Same pióro autorki zniewalająco lekkie. Już zrobiłam nawet listę książek pani Agnieszki, które chcę przeczytać, bo w tej jestem po prostu zakochana. Bardzo wam polecam. Dziękuję @publicat_sa za egzemplarz.

Tagi: obyczajowa Romans XIX wiek

Zobacz opinie o książce Wybór Charlotty

Kup książkę Wybór Charlotty

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Apetyt na więcej
Agnieszka Olejnik 0
Okładka ksiązki - Apetyt na więcej

Życie nie zawsze układa się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a szczęście kryje się w najmniej spodziewanych miejscach. Jak rozpoznać drogę, która do niego...

Nieobecna
Agnieszka Olejnik 0
Okładka ksiązki - Nieobecna

Dwie bliźniaczki, Julia i Julita, prowadzą osobliwą grę: zamieniają się ubraniem, zmieniają makijaż i fryzurę, żeby przejąć tożsamość tej drugiej. Julita...

Zobacz wszystkie książki tego autora