Z otchłani

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2018-02-15
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-7976-833-2
Liczba stron: 332
Tytuł oryginału: Z otchłani
Język oryginału: polski
Dodał/a opinię: zaczytanaaniaa
Tom 2 cyklu Z miłości

Ocena: 4.63 (8 głosów)

W poprzedniej części pod tytułem "Z popiołów" poznaliśmy losy Sary i Michała. Drugoplanową postacią była Kasia - współlokatorka Sary. Tym razem Autorka postanowiła dokładniej przedstawić nam losy Kaśki, a los jej przyjaciółki przenieść jako wątek dodatkowy.

 

Kasia jednocześnie pracuje i studiuje. Jest w pięcioletnim związku z Adamem, który wyjechał na studencką wymianę do Francji. Młodzi kochankowie od tego czasu rzadko spotykają się i muszą wierzyć w uczciwość partnera. Niestety Adam nadużywa zaufania Wybranki i zdradza ją. Po tym incydencie bohaterka spotyka Szymona, który jest pełen tajemnic oraz uważa, że dobrym rozwiązaniem jest związek bez zobowiązań. Czy zraniona Kasia zgodzi się na taki układ? A może wszystko wybaczy swojej pierwszej miłości? Kim naprawdę jest Szymon i dlaczego tak ciężko rozszyfrować jego zachowanie?

 

Po genialnym odbiorze pierwszej książki Pani Martyny, pokładałam duże nadzieje również w tym egzemplarzu. Często bywa, że w takim momencie czytelnik zostaje rozczarowany, ponieważ w dalszych pozycjach zabrakło fajerwerków... Niestety, nie tym razem! Ta część również była świetna. Z wielką przyjemnością dokładniej poznałam losy Kasi i Szymona, ale również dowiedziałam się co słychać u Sary i Michała.

 

Po głębszej analizie uważam, że książka "Z otchłani" była powieścią bardziej dojrzałą i poruszała trudne, życiowe problemy. Nie chodziło tutaj tylko o nowe zauroczenie, czy chęć poprawy humoru osoby ze złamanym sercem. Bohaterka musiała poważnie przemyśleć daną sytuację oraz odnaleźć się pośród niespodziewanych wydarzeń. W tym przypadku nie chodziło o to, czy zakochała się w danym mężczyźnie, musiała na pierwszym miejscu postawić kogoś innego.

 

Pani Martyna ma lekkie pióro i jej powieści czyta się bardzo przyjemnie. Poza wątkiem romantycznym porusza inne ważne problemy. Przyznam, że bardzo chętnie sięgnęłabym po kolejną część i dowiedziała się, jakie perypetie spotkają Kasię i jak podjęta decyzja wpłynie na jej życie.

Kup książkę Z otchłani

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Z otchłani
Inne książki autora
Z nicości
Martyna Senator0
Okładka ksiązki - Z nicości

Trzeci tom bestsellerowej serii New Adult! Elza ucieka z domu i zostawia za sobą całe dotychczasowe życie. Wbrew tragicznej przeszłości chce zaryzykować...

Kiedy wolność mówi szeptem
Martyna Senator0
Okładka ksiązki - Kiedy wolność mówi szeptem

Jane jest studentką prawa, którą z grona rówieśników wyróżnia nie tylko imponujący stan rodzinnej fortuny, ale również...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Pokaż wszystkie recenzje