Z tobą zawsze

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2020-04-09
Kategoria: Romans
ISBN: 9788366425453
Liczba stron: 330
Dodał/a opinię: karolcia13

Ocena: 5 (2 głosów)

Joasia jest licealistką, będącą w grupie popularnych dziewczyn. Potajemnie wzdycha do Marka, który od dawna jest jej obiektem pożądania. Skrycie liczy, że zostanie przez niego zaproszona na studniówkę, a także, że zostaną parą. Niestety, nie wszystko jest takie proste, o czym niebawem się przekona... Co przydarzy się dziewczynie? Jakie podejście ma Marek?


"Z Tobą zawsze" to świetna opowieść o losach nastolatków. Autorka, Beata Sagan tworzy historię, w której przeplatają się wszelkie obecne problemy. Pojawia się miłość, przyjaźń, bunt, a także "zakładanie maski", bycie kimś innym. Styl pisania jest bardzo przyjemny, wciągający, pozwala oddać się w całości lekturze. Jest lekka, a jednocześnie idealnie oddająca rzeczywistość.
Bohaterowie zostali stworzeni z pomysłem, każdy z nich jest wyjątkowy, posiada swój własny charakter. Książka ta, jest idealnym powrotem do naszej przeszłości, pozwala powspominać to, co minęło. Pierwsze miłości, przyjaźnie, imprezy.


"Z Tobą zawsze" oceniam na 9/10. Historia jest jedną z najlepszych młodzieżówek, jakie miałam okazję czytać. Fabuła jest wciągająca, porusza ważne zagadnienia. Jest pełna mocnego brzmienia, fragmentów muzycznych, które w pewnym momencie wręcz zastępują niektóre słowa. Muzyka odgrywa znaczącą rolę, pozwala przenieść się czytelnikowi w inny klimat.
Warto wspomnieć, że jest to debiutancka powieść autorki. Zachęcam do zapoznania się z tą lekturą, oraz czekam na kolejne historie pisarki.

Tagi:

Zobacz opinie o książce Z tobą zawsze

Kup książkę Z tobą zawsze

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także